Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzásról való leszokás...

Dohányzásról való leszokás siker élmények ? Tanácsok ?

Figyelt kérdés
17 evás lány vagyok. Kb 9osztalyba volt az első cigim. Akkor csak úgy ne próbálgattam semmi különös. Aztán 10be szinte alig csak bulikba. Aztán mikor az első karantén volt tavasszal elkezdtem rendszeresen ami folytatódott nyáron is. De volt olyan nap vagy hét amikor nm cigiztem. Aztán most fősulis lettem és ugye nincs ki tiltsa se semmi. A barátaim közül vagy inkább abba a társaságba amibe vagyok mindenki cigizik. A suli meg a társaság is eléggé stresszel és ezzel vezetem le. Ha nm cigizek kb 1 napig ami nm is jön össze szinte soha nagyon remeg a kezem. Elvonási tünetek. Egy nap ott kb 13 16 szállat is elszivok. Néha faj tőle már a fejem és sokszor azt se ertem miert csinálom. Nagyon raszoktam. Itthon egy nap kb elég 2 szál. Reggel meg este. De tudom h ez nagyon rossz. Próbáltam pár napot h ne cigizek az kb 4 nap volt. De akkor már nagyon rosszul voltam és nagyon ingerült. Nm akarom letenni teljesen. Mert néha bulikba vagy csak kimenni az egyik baratomma az érdekel te és el szívunk egy cigit az jól esik. De tudom és mondjak is h nagyon sok amit csinálok és sokszor meg is szólnak érte. Anyamek tudjak h ott néha szoktam meg ilyenek de azt nm tudjak h ilyen súlyos a helyzet meg h itthon is szoktam szunyiba minden nap. Szóval vannak tanácsok amiket tehetnek? Vagy sztorik azokról akik vagy teljesen leszoktak vagy letudtak minimalizálni?
2021. márc. 10. 10:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Ooo és általában olyan 4-6 mg erősségűt szívok. Általában kapszulas cigiket. Kedvencem az a Philip morris lila. De erzem sokszor h már az is olyan gyenge. És elkezdtem gondolkodni h elkezdem a 12mg cigit mert szerintem abból egy napra vagy 5 db elég lenne mert ugye az elég erős h levezessem a napi stresszt vagy idegességet.
2021. márc. 10. 10:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Állj, stop. Ne azért dohányozz, mert jajj ideges vagyok, hanem sokkal inkább élvezd az ízeket.
2021. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ooo élvezem én az érzést. Szeretem az a kellemes szédülést. A füstöt ahogy lassan ki fújom.
2021. márc. 10. 10:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt csak te magad tudod elhatározni, hogy abbahagyod, amihez akaraterő kell. Lehet, hogy fogják páran tanácsolni hogy térj át az ecigire/iqos-ra, de tapasztalatom szerint onnan ugyanúgy vissza fogsz térni a cigire.


Ha cigizni kell, csinálj valamit helyette. Sétálj, sportolj, rágózz.

2021. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
2021. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!