Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nagyon elszédültem az első...

Nagyon elszédültem az első cigim után, ez normális?

Figyelt kérdés

3éve dohányzok rendszeresen(sodrom) és megszoktam hogy néha néha az első cigim után szédülök kicsit, de ma ahogy elszívtam egyből elkapott a hányinger, menni nem tudtam, azt sem tudtam hol vagyok, nagyon tompán hallottam stb.(füves berosszuláshoz hasonlít kicsit)

A kérdésem hogy ez a cigi miatt lehetett vagy valami más?(nem ettem előtte meg nem is ittam)


2021. márc. 11. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
A dohányzás halált okoz!
2021. márc. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

1

A dohányzás nem, csak a rohadék tüdőrák. :)


Imádom azt a szédülős érzést, de én az elmúlt 6 év alatt nem éreztem. Nem kellene érezned, hisz kialakul a tolerancia. Mennyit szívsz egy nap?

2021. márc. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2.Ezzel azt akarod mondani hogy hazudnak a cigisdobozon?
2021. márc. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

3

Nem tudom, nálunk nincsenek ilyen dobozok.

2021. márc. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
10-15 szálat szívok egy nap
2021. márc. 11. 19:16
 6/7 anonim válasza:
micsoda jóindulatúak ezek a magyarok :D ne dohányozz mert halált okoz!! én csak jót akarok neked!!! XD közbe meg 3x szúrná át a nyakadat ha tehetné :D micsoda jóindulatúak :DD érdemes rájuk hallgatni az biztos :D
2021. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt se feledd, hogy kv@ drága, és lesz még drágább is.
2021. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!