Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sokan le fognak szokni s...

Sokan le fognak szokni s dohányzásról az árak emelkedése miatt?

Figyelt kérdés

2 ismerősöm is van, aki mostanában tette le a cigit, mert már nem akarnak ennyit fizetni érte.

(Én olyan 7-8 évig cigiztem, én az egészségem miatt tettem le 5-6 éve.)


Tudom h nagyon sokan inkább az olcsóbb élelmiszert veszik meg vagy nem is esznek, csak tudják kifizetni a cigit.


De szerintetek most sokan le fogják rakni?

A töltött cigi is drága már? Annó amikor először megindultak az árak, elkezdtük tölteni, nem is vettünk már dobozos cigit.


Szerintem jó lenne, ha a drágulás ösztönözné azokat, akik eddig is le akarták rakni, de mindennél erősebb volt a függőség. Talán az h nagyon drága a cigaretta, sok embernek segítene, akiknek eddig nem volt elég motivációja (de az akarat megvolt)


Ti mit gondoltok? (elsősorban dohányosokat kérdeznék)


2021. márc. 12. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan ilyen is lesz,de szerintem a többség nem...még. Emelkedik az tovább is. Több ismerősöm áttért a töltésre, úgy olcsóbb. Más,akinek van forrása,Ukrán csempészcigit vesz. Én ezt tapasztalom a környezetemben.
2021. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
En nem fogom letenni, felolem 3000 forint is lehet egy doboz. Nem hatna meg, legfeljebb illegalis forrasbol szereznem be.
2021. márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. márc. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Én sem fogom letteni, mert én már rég óta külföldről renedelek (12-13 USD), tehát már hozzászoktam a magas árakhoz.
2021. márc. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én fél éve váltottam elektromosra, amikor a cigim 1430 lett/doboz. Ennyit már nem voltam hajlandó kiadni érte, az elektromossal sokkal olcsóbbra jövök ki.
2021. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Elektromos van nekem is nikotinos alaplével rögtön átlehet állni rá.

Egyszerű 8000ft-os joytech készülékkel is teljesen elvagyok

2021. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!