Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen hazai cigi márkák...

Milyen hazai cigi márkák vannak? Fogyasztható valamelyik?

Figyelt kérdés
Érdemes megkóstólni őket, vagy mind hulladék? (igen tudom tök véletlenül ide tévedt anticigisek: meghalok, ráköltöm a ház felét, csúnya büdös leszek, nem áll fel a pecer stbstb szóval bocsi, hogy előre lelövöm a megmondó trollkodásaitokat)

2021. márc. 22. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

hat en komojan nem ertem az emberketet h lehet h cigaretara koltenek amikor tudni lehet hogy, koros a testunk Szamara, tudo rak, sziv rak meg minden hujeseg..


ted le a cigit! vagy elob, utobb meg halsz mondgyuk mindenki mert en is de te is meg a Kedves Olvasok is.... en meg fogattam hogy, sose fogok ra gyujtani es mindenki ki nevet e miatt!! elegem van mar a cigibol!!

2021. márc. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyedűl a Szofi jött be.de az szerintem nagyon finom.
2021. márc. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Uhhh 1-es!Leírták hogy nem kérnek a trollkodásból.Te meg idejöttél és nem tudom milyen nyelven -mert magyarul biztos nem- írtál csupa hülyeséget.
2021. márc. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lefordítom az #1-est:


Hát én komolyan nem értem az embereket hogy lehet hogy cigarettára költenek amikor tudni lehet, hogy káros a testünk számára, tüdőrák, szívrák meg minden hülyeség...

Tedd le a cigit! Vagy előbb, vagy utóbb meghalsz, mondjuk mindenki, mert én is, de te is meg a kedves olvasók is... Én megfogadtam, hogy sose fogok rágyújtani, és mindenki kinevet emiatt! Elegem van már a cigiből!


Én csak a nem létező helyesírásodat nevetem ki, de azt nagyon! 😄

2021. márc. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
mit forditgac te hollo kepu ne idegesitcs mar hat kul foldi a bilentyuztemet es neha gyorsan gepelek
2021. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ááhh, az ötös egy troll! 🤣
2021. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értékelem a trollkodás minden formáját, tényleg! :D De van esetleg valaki, aki a kérdésre is tudna reagálni? 🤔😅
2021. márc. 24. 10:39
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet, hogy hülyeséget írok, de nézzétek el.

Tudom, hogy a Lucky Strike amcsi cigi. Van itthon a sima piros. Kint voltam Németországban és ott úgy árulák, hogy Lucky Strike Slow-Cured. Na mondom veszek egyet belőle, mivel nem volt cigim. Sokkal finomabb, mint a magyar társa, aromás, talán picit ilyen vanília íze volt. Utána olvastam egy oldalon, ott az írták, hogy a dohány 30 nappal tovább szárítják, vagy nem tudom és így lesz olyan íze. Én meg azt hittem, hogy a füstszűrőbe van valami. :)

2021. ápr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!