Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sokat árthat terhesen a cigifüst?

Sokat árthat terhesen a cigifüst?

Figyelt kérdés
Amikor apósomnál vagyunk pár napig, mindig teleszívom magam cigifüsttel, ami egyre jobban aggaszt, mert sokszor hanyingerem van tőle, pedig már öt hónapos terhes vagyok és normális esetben az émelygés már nincs. Sokszor felébredek a cigifüstre éjjel vagy hajnalban, amikor megy dolgozni, mert egyiket szívja a másik után. Akkor is cigizik, amikor eszünk és akkor is, amikor alszunk. És félek, hogy ha napokig szívom be és szívom be, az árt.

2021. márc. 29. 05:38
 1/8 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
100%
igen
2021. márc. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólj rá hogy legalább olyankor ne mikor ott vagyTOK.
2021. márc. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen eléggé ártalmas, és alapból undorító proli szokás bent cigizni. Befogja minden ruha a szagot. Főleg ha még nyugodtan se tudsz tőle lenni, meg stresszelsz az főleg nem jó most neked :(
2021. márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig ne menj náluk míg terhes vagy, de kisgyerekkel sem szerencsés. Ha apósod nem akarja abbahagyni arra a pár napra sem, akkor nincs mit tenni, ne menj hozzájuk a saját és a babád érdekében. Végülis az ő háza, az ő szabályai. Arról nem te tehetsz, hogy ő nem toleráns.
2021. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Még ártalmasabb, ha Te magad szívnád!
2021. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Most akkor te cigizel vagy az após egyszer azt írod hogy'teleszívom magam cigifüsttel'

Amúgy nem értem hogy miért vagy az apósódnál ha terhes vagy és cigizik akkor meglesz rá az esély hogy valami fogyatékossággal születik meg a gyermek

2021. ápr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát igen. A cigi füstöl, amikor szívják. Annak a füstjét is be lehet szívni. Ha már ennyire aggódok a mellettem dohányzó ember cigijének a füstje miatt, akkor már valószínű nem én szívom magát a rudat :DD


Amúgy azért vagyunk ott, mert néha napokig ott kell lennünk. A kérdés szempontjából nem fontos, de ha őszintén érdekel, beszélgethetünk privátban😇

2021. ápr. 7. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!