Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szilikon telefontokból hogyan...

Szilikon telefontokból hogyan lehet a cigifüstszagot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap egy cigarettázó személy közelében voltam, és a szilikon telefontokom bűzlik a cigi szagtól. Már megsikáltam kézmosószappannal, nedves törlőkendővel és fertőtlenítő alkohollal és még mindig érzem. Előfordulhat az is hogy csak beképzelem, de ha valaki tud valami módszert rá hogy hogyan tudnán ezt eltüntetni akkor örülnék ha segítene. a válaszokat előre is köszönöm!

2021. jan. 1. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak beképzeled.

A ruhád, hajad, bőröd inkább be tudja venni.

2021. jan. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Idővel elmúlik
2021. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Éjszakára hagy kint valahol,ha fagy(nem -10re gondolok,de -1,-2fokban,nem lesz baja,lehet -10ben sem lenne,azt,még nem próbáltam).Lehet,furán hangzik,de bevált.
2021. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg szódabikarbónát vízzel pasztává kevered, és még súrolod.Sok mindent szagtalanít.
2021. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
attól is elmúlik mindenféle szag anyag hogyha megfőzöd, rakd bele egy fazék vízbe takard le egy fedővel a fazekat és tedd a gázra, főzd meg én régen vettem műanyag poharakat eléggé irritáló müanyag szaga volt kifőztem és elmúlt a szaga
2021. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Az már mindig cigiszagú lesz
2021. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!