Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sima cigi vagy, e - cigi? Vál...

Sima cigi vagy, e - cigi? Válaszodat indokold! Melyik az egészségesebb?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Sima cigi,mivel az e cigirol meg nem tudjak pontosan, milyen veszelyeket rejt, nincs tobb evtizedet atfogo tanulmany rola, mivel annyira fiatal dolog. Es tobb halalesetrol hallottam amerikabol amit e cigi okozott, ezert semmivel sem tartom biztonsgosabbnak, ugyanugy van vele valami bibi. Szoval inkabb a sima, arrol tudom, hogy mik a kockazatai.
2021. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

E-cigi.

13 év után szoktam át a rendes cigiről, Ecigire.

Mostmár 4 éve.

Azóta nem köhögök éjszakánként, tudok futni, nem lihegek a lépcsőn és számomra a legfontosabb, nincs cigi szag a lakásban,ruhámban,hajamban.

Ami még fontosabb, 5 hónapra 20 ezerből kijön a liquid-em, porlasztóm stb...

Nem csúnya az arcbőröm,a kézfejem.


Anyósom 8 éve Ecigizik.

Kemény töltött cigis volt, 20 évnyi dohányzást váltott le az Ecigivel.

Nem akarok hazudni, de 10 évet fiatalodott.


Én az életben nem szeretnék többé rágyújtani.

És ha választanom kéne, inkább az ismeretlenbe haljak bele, mint a lassan 2000 Ft-os koporsóba.


Amúgy, azért haltak meg benne Amerikában, mert drogokat ill. egyéb dolgokat raktak az ecigi tankjába és inhalálva azok a dolgok, mérgezőek voltak ami a tüdő berobbanásához, összeszakadásához illetve bevérzéséhez vezetett.

Nem tartom jó ötlenek, ha nem járunk utána a dolgoknak és úgy ítélkezünk, mondunk ostobaságokat másoknak.

Szalagcímeket,rémhíreket olvasunk, de mögé már nézünk a dolgoknak és úgy prédikálunk.

Bármiről is van szó.

2021. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Miert kellet lepontozni? Itt velemenyt kertek! Parasztok.
2021. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
4 évig szívtam az ecigit, nálam a végére már sokszor allergiás reakciókat okozott, bőröm bezsírosodott de nagyon komolyan, és sok helyen folyamatosgyulladásban volt... Miután eltettem az e-cigit is, teljesen helyre jöttem... Az #1 nel teljesen igaza van... Hosszútávú hatásoktól mégsemmit nem tudni.
2021. ápr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármi legyen a hosszútávú hatása nem lehet rosszabb mint a sima cigi hosszútávú hatása...

Az ecigi ugyanis nem füst nincs benne köröm és kátrány a városi szmog rosszabb a tüdőore mint az ecigi gőze.

2021. ápr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Belgiumban élek és itt be akarják tiltani.Egy időben én is e cigiztem.Mikor teljesen átszoktam sokkal jobb volt.Viszont azért maradtam a rendes ciginél,mert az e cigi nem volt elég és nem akartam mindkettőt szívni,gondolom az a legrosszabb.Szeretnék visszaszokni teljesen az e cigire,de megnehezíti a helyzetet,hogy itt csak ilyen hatalmas méretű/tartályú e cigiket lehet venni,a vékony be van tiltva.
2021. ápr. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

E-cigi

És azért mert igen én is hallottam olyanról aki nem bírta és allergiás reakciók léptek fel meg minden de tényleg ha kiszámolod olcsóbb meg nagyobb élményt is ad szerintem. Könnyen hordozható viszonylag mind a kettő de a sima ciginek van szaga meg drágább is

De én akkor is vizipipa párti vagyok :)

2021. ápr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!