Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az Iqos egészségesebb alternat...

Az Iqos egészségesebb alternatívája a dohányzásnak vagy csak egy marketingfogás?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Elég új ahhoz, hogy tudományos kísérletek alátámasszák a káros hatásait. Elvileg a ciginél jobb, de a kérdés akkor lényeges, ha valaki nem dohányos, csak ezt akarja szívni, az már nyilván egészségtelenebb, mintha semmit sem használnál.

Az elektromos cigire is rá akarták húzni, hogy milyen káros meg rosszabb, mint a cigi, de még mindig nem sikerült egyértelműen bebizonyítani.

2020. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Egészségesebb. Csak féltik a sima cigit hogy helyette mindenki elektromosat fog.

Igaza van az előzőnek hogy ha egy dohányos szívja akkor sokkal "egészségesebb" mivel a cigihez képest jobb.

De ha egy nem dohányzó szívja akkor nyilván nem jó .

2020. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én erős dohányos voltam, átszoktam az IQOS-ra. Nagyon örültem neki, mert kimondottan tetszett maga az eszköz is, illetve a kissé kukoricás utóíz.

Viszont, itt jön amit az 1. válaszoló is írt, hogy a hosszútávú hatását senki sem ismeri egyelőre. Nekem sajnos le kellett tennem róla, mivel fogíny problémáim lettek a Heets-től. Amióta újra hagyományos cigarettát szívok, azóta semmi ilyen jellegű panaszom nincs.

2021. jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Jó kérdés kedves Kérdező! Annyira új, lehet pár évtized múlva látják majd a hatását, lehet H lesz valami, lehet, hogy nem. Senki nem tudja, bízzunk abban, hogy nem lesz hatása, így a dohanyosoknak lesz valami egészséges alternatívája.
2021. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!