Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Segíthet a leszokásban, ha...

Segíthet a leszokásban, ha gyengébb cigire váltok, és ugyanannyit szívok belőle?

Figyelt kérdés
8 mg nikotin tartalmú cigit 6-osra váltanék. Sikerült lemennem már napi 12 szálra. Ha hozzászoktatnám a gyengébb cigihez a szervezetem, könnyebben menne a leszokás?

2021. ápr. 26. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

teljesen mind3gy. amíg nem akarod letenni, úgyis szívazs valami szart.

El kell határozni, a nikotinhiány cssak egy töredék, a lelki függőséget kell legyőzni.

AKARATERŐ

2021. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

NEM.

Ugyanis próbáltam. Barna tigrisszofiról a fehér hegyi levegőre. Persze hogy dupla mennyiséget szívtam belőle.

...

...aztán eldobtam mindent a toszba, sose többet nem vettem cigit.

Az első két hét, mit ne mondjak, nagyon sz*r volt. De túléltem. És azóta se szívom.

2021. ápr. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Ez a legrosszabb módszer, a világon így még senki sem szokott le. Nekem sem sikerült így.

Vagy eldobod teljesen vagy sehogy.

2021. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van akinek segít.
2021. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!