Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokáshoz gyengébb cigi?

Leszokáshoz gyengébb cigi?

Figyelt kérdés
Kb 6 évig szívtam arany marlborot, de most egy 3-4 hónapja eldöntöttem, hogy megpróbálok leszokni. Próbálkoztam már ezzel az egyik napról a másikra leteszem a cigit dologról, de nekem nem működött. Ezért lassan 3 hónapja váltottam Fine Touchra, de még ezt is erősnek érzem. Egy rendesen kifosztott dohányboltban, mivel nem volt fine touch, a fehér multifiltert ajánlották (képzelhetitek mekkora volt a választék). Azóta ezt szivom, nem tudom, hogy jó-e az irány, vagy esetleg tudtok gyengébbet (azért az a nagyon vékony tipus ne legyen)? Illetve nyilván tudom, hogy nem csinálhatom ezt a végtelenségig, egyszer le kell tegyem, ehhez esetleg vmi tanács/ötlet? Köszönöm a válaszokat!

2020. szept. 7. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Próbáld még az erősebb akaratot, ezen múlik.
2020. szept. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
A 'gyenge' cigi onmagad atverese, ugyanugy fuggo vagy most is, csak bemagyarazod magadnak hogy te 'leszokoban' vagy. Dehogy vagy, csak most masikat szivsz, ennyi a kulonbseg. Ha le akarnal szokni, nem szivnal semmit.
2020. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Az előttem íroknak adtam két piros kezét.

Ne hallgass rájuk.

Én mint dohányos azt mondom neked, hogy próbálj ki mindent. Van nikotin tapasz, van nikotinos rágó, elektromos cigi. Nálam az elektromos cigi jól működött. Csak apám belém beszélte, hogy ez így nem jó. Pedig jó volt. Egy szimpatikus kedves dohány bolti eladóval beszélj erről. Ugyanis több van, és több féle. Ja és az ilyen kemény gyerekeknek meg szsájhősöknek ne higgy, sem itt a gyakorikérdéseken, sem a valódi életben. Mármint NE HIDD EL, HOGY CSAK ÚGY LE LEHET TENNI! Ezt ne hidd el! Soha senkinek! Mert két dolog van 1.vagy alkalmi dohányos volt, pl csak hétvégén a buliba gyújtott rá 2.verzió az hogy régebben is volt nikotinos rágó stb. Csak tudod, olyan menőnek hangzik hogy én öcsém olyan kemény vagyok, hogy csak úgy le tettem... Jaaaa hogy elszívott naponta kemény 3 szálat, így könnyű... Napi 1 doboz piros marbit tegyen le egyik napról a másikra... Olyan megvonások vannak, hogy finoman fogalmazva börtönökben vagy fütyi cumit ajánl fel egyik rab a másiknak, mert majd még őrül, annyira hiányzik neki. Plusz börtönben van.

2020. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
3as vagyok. Azért próbálj több módszert ki, mert mindenkinek más jön be... Van egyébként spray is amit úgy tudom a nyelv alá kell fújni. Onnan meg gyorsan felszívódik.
2020. szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
Első vagyok. 3-nak ment a piros. Igenis le lehet tenni egyik napról a másikra. Ezekkel a racionalizálgatásokkal csak beeteted magad. Ha ezt nem bírod megcsinálni akkor mit csinálsz majd, ha jonnek az igazán kemény dolgok az életben? Ezen gondolkozz el.
2020. szept. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
5-ös te egy kicsit butuska vagy, és 100%-hogy nő. Tudod honnan tudom?! Engem támasz, és nem érvelsz... Sőt nem is sokat segítettél a kérdezőnek...
2020. szept. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

5-ös

Alaposan ismerem ezt a témát.

A tapasz az jó, de mellette kell még valami. Mivel ez orális fixtáció.Magyarul nem csak a nikotinhoz szokott hozzá hanem, hogy valamit tegyen a szájába. Ezért jó az elektromos cigaretta, mert van benne nikotin mentes is. Én is át fogok állni elektromos cigire. Csak anyagi gondok vannak, és amit én szeretnék az költséges. Itt megjegyezném, hogy 2020-van...De nem fogod érteni. Így le írom érthetőbben. Ilyen xar év régen volt.Kitudja meddig tart a koronavírus... Lehet hogy lesz 3,és 4.hullám is. Sőt 2022-re tudnák leoltani az egész világot. Ha használ az oltó anyag és beválik. Ha nem akkor még 2év otthon...Attól, hogy megemlítettem apámat, nem vagyok gyerek.

2020. szept. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Működhet.
2020. szept. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kudzu gyökér segíthet a leszokásban+ erős akaraterő.
2020. szept. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2020. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!