Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Honnan tudnék e-cigit beszerez...

Honnan tudnék e-cigit beszerezni, olcsón, megbízható oldalról?

Figyelt kérdés
saját tapasztalatok, tanácsok stb. Az Eliq.hu megbízható? (rendelésnél meg kellett volna adni jelszót, ami elbizonytalanított)
2021. ápr. 28. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Megbízható, nyugodtan rendelhetsz onnan.


A jelszó gondolom a fiókodhoz kellett.

2021. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet kapni olcsón egy csomó jó félét. Csak hát kinek mi számít olcsónak. 5.000 forintért aligha találsz hosszútávra megfelelőt, de 15-25 ezer forint között már mindenképp. A hagyományos ciginél pedig mérföldekkel olcsóbb lesz. Nekem a rendes cigi havi 40-50 ezer forint között mozgott, az e cigit megoldom havi 10-ből.
2021. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én Kínából az Aliexpressen vettem. Először ajándékba kaptam egy méregdrága Eleaf-et, de nem vált be, rettentően köhögtem tőle. Mint kiderült, az DL-es volt, dohányzásról leszokni akaróknak meg MTL kell. Aztán az Aliexpressen láttam pár dollárért egy "evod" márkajelű e-cigit, utánanéztem, mindenki szidta mint a bokrot, hogy nem lehet állítani rajta semmit, rossz az ízvisszaadása stb. De olyan olcsó volt, hogy gondoltam: egy próbát megér. És nekem nagyon bejött, mai napig azt használom. Vettem hozzá pár tartalék akkumulátort meg porlasztót, egy évre le van tudva a "hardver". Liquidet szlovák webshopból veszek.
2021. ápr. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!