Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Smoke Prince TFV12 2021-ben?

Smoke Prince TFV12 2021-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2018 júliusában vásároltam egy tök egyszerű, kezdő Smoke Stick Prince TFV12 kitet (TFV12 Prince tank + egy 3000mAh-s stick), hogy belekóstoljak a vape világába. A gyári porlasztóval használtam, csere alkalmával is olyat raktam bele. Teljesen meg voltam vele elégedve, nem szivárgott, jó nagy gőzt adott, és az ízeket is nagyon jól átadta (nem tudom, mennyire releváns, de a liquidet magamnak csináltam nikotinmentes gőzbajnok alapléből és különféle aromákból, de próbáltam 50/50-es liquidet is, azzal is nagyon jól szuperált). Egy idő után letettem, és a szekrényben porosodott. Nemrég újra kedvet kaptam hozzá, és újra elkezdtem használni. Egy tömítőgyűrűt kellett csak kicserélni, mert köpte a liquidet. Teljesen jól funkcionál, nincsen vele semmi baj.

Viszont lassan váltanék, egy kicsit magasabb szintre szeretnék lépni, ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem:


- 2021-ben még jónak számít a TFV12 Prince tank, megéri meghagyni a tankot, és csak a modot lecserélni?

- Ha igen, tudtok ajánlani TFV12 Prince-szel kompatibilis, hőfokszabályzós, cserélhető akksis modokat, illetve velük kompatibilis porlasztót?

- Ha nem, tudtok ajánlani haladóknak hőfokszabályzós, cserélhető akksis modokat, és hozzájuk tankokat?


Egyelőre ennyi kérdésem lenne, mindenkinek köszönöm a válaszokat előre is. :)



#nikotin #e-cigaretta #Vape #smok prince tfv12
2021. máj. 2. 15:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!