Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Haveromnak van egy 25 centis...

Haveromnak van egy 25 centis vizipipája, és amikor az övét szívtuk, avval hatalmas, rengeteg, és sűrű jó izű füstje volt (nakhla cola) enyémnek meg alig akar jönni (prince molasses ananász, capucino) és 55centis az enyém. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

tisztítsd ki!

lehet, hogy eltömődött, de az is lehet, hogy rosszul tömöd a pipát (pl: túl sok dohány, vagy rosszul lyukasztod ki az alufóliát esetleg nem ég rendesen a szén, bár annak idővel be kell gyulladnia..)

szerintem először alaposan mosd át aztán tanulj meg pipát tömni :)

sok sikert^^

2009. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

a pipa tömést apám egyiptomi arab barátjátol tanultam :D

na meg minden egyes pipázás után TELJESEN kitisztítom és kifújom és még ki is szárítom,h ne legyen vizes.Haveroménak pedig a csövét átse mostuk pedig ott feküdt egy hetet a fűben ... lol :D

2009. okt. 3. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
ha 2 csöves a pipád, akk fogd be a másikat amig az eggyiket szívod, mert ugy lesz jó csak, az egy csövesekbe van szelep, én erre tippelek:D
2010. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
bár már használok al masah-t,meg Nakhlat is
2010. márc. 16. 17:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Egészen egyszerű. Végy egy alufóliát terítsd rá, majd kis lyukakkal rakd tele. Tedd rá a szenet és tökéletes lesz. Ha így se jó, szellősebben tömd meg dohánnyal. Remélem segítettem.
2010. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a lukasztással van gond. Vagy lehet hogy a prince dohánnyal az egy szutyok:D abban még kátrány is van.
2010. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jaja... a Prince az ugy szar ahogy van... de ha nemjol lyukasztok... Hát akkor nemtom, h mi a gond.. hogy lyukasszak normálisan??? :D:D:D
2010. márc. 18. 11:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon vékony tűvel szúrd. Csinálj körívet. Az első teljesen legyen körbeszúrkodva, majdnem a kerámia szegélyénél, utána még két körívet csinálj. A második kb 5 lyukból álljon, a harmadik csak háromból. A közepére is tegyél egy apró lyukat. Ha így sem jó, akkor a kerámia is lehet hibás. És ha ez sem segít, vidd vissza.
2010. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De ez csak a kör alakú szénnél jó az a lényege h kevés lyuk legyen kívül a szénen 6-7 darab
2010. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!