Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mivel foglaljam el magam...

Mivel foglaljam el magam dohányzás helyett ?

Figyelt kérdés

lassan 2 hete nem dohányzom,de nem találok semmit ami lekötne,házi munkát mindig pikk-pakk elintézem.


Ti mivel foglaltátok el magatok dohányzás helyett ?



2021. máj. 2. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Sportolás, játék a gépen, filmek/sorozatok nézése, cigit imitáló étel (pl. ropi) "szívása", szájban tartása is eltereli valamennyire a figyelmet.
2021. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Legyen erős az akaratod a leszokásra. Most még elvonási tüneteid vannak, de az már jó, hogy 2 hetet kibírtál. Csak nehogy ismét rágyújts, mert akkor jaj. Ne gondolj a dohányra, olyan társaságba menj, ahol senki sem dohányzik és nem is emlegetik. Konkrét elfoglaltságot én nem tudok ajánlani. Talán más, aki már leszokott róla.
2021. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
80%

Én most pénteken lesz 4 hete hogy letettem. Az első héten 14-es nikotintapaszt használtam , a következőn már csak 7-est. A cél az volt hogy ne legyen elvonási tünetem amíg a megszokástól "megszabadulok".

Az első héttől kezdve kiegészítésként a Kudzu gyökér kapszulát is szedtem naponta 3x. Ez függőségekre használják , de kell egy-két hét mire kifejti hatását.

A kapszulát még szedem a tapaszokat elhagytam. Nekem is az "üresjárat" volt a gond. De , maga a dohányzás nem hiányzik. Sőt , már el sem tudom képzelni hogy újra rágyújtsak. Nem kell. Pedig sokat voltam olyan helyen is ahol mindenki dohányzott. Néha még eszembe jut , viszont nem érzem hogy kellene a cigi. Bár én sokat olvastam arról hogy ki és hogyan szokott le és tény mindenkinek meg kell találni a saját magához legközelebb álló módszert , és én már egy ideje nagyon gondolkodtam azon hogy leteszem a cigit.

2021. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
80%

Viszont (ez kimaradt) én a Negro cukorkát eszegetem vagy valamilyen gyömbér ízesítésűt ha már nagyon nem tudom mit kezdjek magammal a cigi helyett , és ez szerencsére ritkán fordul most más elő. Külön , más elterelő dologra nem volt szükségem , mert egyre kevesebbet hiányolom vagy jut eszembe.


Ezek az én tapasztalataim

2021. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
A Magyar helyesírás szabályai című MTA kiadvány tanulmányozását ajánlanám szíves figyelmedbe.
2021. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Én a kv t az ágyban ittam pizsiben ( leszokáskor kabátban xD)

Melóhelyen cigi helyett leültem kv és egy újság mellé

Itthon riportokat néztem a neten

Amikor nagyon vergődtem egy cigiért megittam egy doboz sört az lenyugtatott....Én is tapaszoztam sztem nagyon jó

2021. máj. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. én ha alkoholt iszok jobban kívánom cigit.Elkezdtem Sportolni vagyis futni,eddig tetszik :D
2021. máj. 12. 18:51
 8/8 Gyula 07 ***** válasza:
Olvasással
2021. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!