Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most akkor, hogy van ez a...

Most akkor, hogy van ez a pattintós golyóval?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy lehet kapni ilyen golyót amit elvileg cigibe lehet tenni, de a weboldal azt írja emberi fogyasztásra nem alkalmas csak valami illatosítónak. Akkor ez mire való?


Rendes pattintós cigit nem lehet valami külföldi weboldalról rendelni? Nagyon hiányzik:(



2021. máj. 4. 16:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2021. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Az emberi fogyasztásra nem alkalmas azt jelenti hogy nem eheted meg, de belélegezni ettől még lehet. Most vettem orrspray-t pár napja és arra is rá van írva, hogy emberi fogyasztásra alkalmatlan.

Amúgy ezek a weboldalról rendelhető golyók teljesen rendben vannak, én Aliexpress-ről szoktam rendelni.

Ha dohiban akarsz, akkor lehet kapni pattintós és "sima" mentolos szivarkát is, ami ráadásul olcsóbb is mint a cigi. Egész pontosan ugyanaz, ugyanakkora, ugyanannyi dohány van benne, van rajta filter.

Annyi a különbség hogy a papíron kívül van még egy dohánylevél borítás.

2021. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De ha jól tudom a szivarkát nem lehet letüdőzni és nincs rajta szűrő. Ez igaz?
2021. máj. 4. 17:15
 4/16 A kérdező kommentje:

A


www.pattintos.hu oldalon ezt írják


"Felhasználási útmutató: A doboz felnyitása után a mellékelt pálcával egy illat golyót felveszünk és az aroma párologtatóba tesszük. A kellemes illat a helyiségben belélegezhető"


Az az aroma párologtató akkor nem cigi

2021. máj. 4. 17:19
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem te valami full mást néztél és nem cigi kapszulát.

Amúgy én nem ismerek olyan mentolos szivarkát amin ne lenne filter, én a Marbit szoktam venni, 520/10szál. Van rajta filter és le lehet tüdőzni.

2021. máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

[link]


Akkor ez nem cigibe való?

2021. máj. 4. 17:35
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem az nem cigibe való,de mint fentebb linkleltem lehet kapni pattintos filtert,de külön golyókat is lehet kapni ha szeretnéd acok linket..
2021. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7 es megköszönném a linkeket
2021. máj. 4. 18:05
 9/16 anonim ***** válasza:
De cigibe való!
2021. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 de cigibe való adnak hozzá egy kis szart amivel a filterbe tudod tenni a kapszulát.
2021. máj. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!