Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A nemzeti dohányboltoltokban...

A nemzeti dohányboltoltokban követelmény, hogy mindél bunkóbb legyen az eladó?

Figyelt kérdés

Olyan bunkó/flegmák az eladók a dohányboltokban mintha még ő tenne szívességet, hogy levesz egy cigit. Valamint köszönni se tudnak.

Volt egy olyan eset, hogy a személyit mert nem nézek ki 18 nak és nem hitték el, hogy igazi a kártya ezért anyakönyvi kivonatot kértek.



2021. máj. 5. 00:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#9-es én a büdös életben nem voltam fideszes és ha nem fordul ki sarkából a világ, soha nem is leszek az, tehát nehezen lehet azzal vádolni hogy elfogult lennék a kormánypárt irányába. DE! Apukám te olyan szintre emelted az alpáriságot és a politikai megbélyegzést, hogy azzal a fideszt is 10-szeresen lekörözted. Ha benned lenne gerinc szembeköpnéd magad egy ilyen válasz leírása után.
2021. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ilyen helyekre nyilván nem az értelmiség megy dolgozni, hogy alacsony fizetésért jobbára igénytelen embereket szolgáljon ki, hanem zömében a világra dühös, frusztrált agyhalottak.
2021. dec. 7. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Igazából eddig életemben 2x voltam dohányboltban, mivel 12 éves vagyok. (így se kellett volna)


Egyszer haveroknak vettem egy Marlborot, semmit nem kértek, kiszolgáltak. Rendes volt az eladó, biztosra ment, ezért megkérdezte hogy akkor rövidet.


Másodjára TippMixet tettem magamnak, mert volt egy jó meccs és megraktam 2 ezerrel. Megmondtam a szelvény kódot, és kész. Semmi nem volt.

2021. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!