Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha a wc nem megfelelő erre a...

Ha a wc nem megfelelő erre a célra, az iskolán belül hol cigizhetnénk ezentul titokban? :D

Figyelt kérdés
17/F
2010. aug. 23. 19:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ott, ahol a kutya sem gondolná, mondjuk sötétítő be, ablakba ki, vagy az udvar. 18/f (nem dohányzó, csak látom)
2010. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
osztályteremben ülj az ablak mellé. csak lazán. nem veszik észre nyugi!
2010. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szabadlevegős szünetekben vannak félre eső helyek majd 1ik nap járjátok körbe a sulit és feltaláljátok magatokat.

Én nem cigizek. de megoldanám :)

2010. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem veszik észre.. hol élsz te?

ha a tanár nem dohányzik, simán megérzi! nem száll ki teljesen az ablakon, egy része bent marad.

amúgy honnan tudjuk, hol bagózhatsz biztonságosan? nem ismerjük az iskolád alaprajzát, nem tudhatjuk, mennyire komoly az ellenőrzés.

bírd ki utolsó óráig, aztán bagózhatsz kedvedre a parkban.

2010. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Felhivnám az utolsó néhány válaszoló figyelmét az oldal címére " gyakorikerdesek.hu, amit máshol nem mertél.. itt megkérdezheted! és én nem lelki fröccsöt kértem a kérdésemben. kössz.
2010. aug. 23. 20:18
 6/19 anonim ***** válasza:
43%

mi a tesiterem mögött cigiztünk az udvaron.

de tényleg minden suli más.

vagy sulikör alatt :D vagy lógtunk egy órát, és elmentünk a presszóba kvzni :D

2010. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy találtok egy zugot, de biztos lehetsz benne, hogy nem marad titokban. Valaki rajtatok kívül is fog arra járni, ha más nem, a takarítók, a karbantartók. Megérzik a szagát, látják a nyomokat. Arról nem is beszélve, hogy a tanárok nem vakok, észreveszik, hogy bizonyos diákok mindig ugyanarra mennek szünetben, vagy ugyanonnan jönnek elő a szünet végén, és történetesen pont azok, akiken érezni a füstszagot. A toleranciájukon és az elveiken múlik, hogy szemet hunynak felette vagy utánajárnak a dolognak, de naiv azt hinni, hogy ezekről a dolgokról nem is tudnak.


egy tanár

2010. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Az előttem szóló kolléga válaszát szeretném megerősíteni. Tanítási gyakorlatokon pontosan tudtam, kik azok a diákok az osztályaimból, akik stikában félrejárogatnak bagózni, csak nem szóltam. Konkrétan nem láttam, de éreztem, mert akkoriban nem dohányoztam. Egy nem dohányos orrát nem tudod becsapni. A tanár nem hülye, ez jól jegyezzétek meg. Tényleg a toleranciáján meg az elvein múlik, hogy rendez-e botrányt vagy szól-e egyáltalán a cigizésért.

Egy leendő tanárnő

2010. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8%

Kedves moderátorok, ez a kérdés akkor is szabályszegő!

(mivel érvényes szabályokat akar kijátszani a kérdező)

2010. aug. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sehol nem éri meg... Nálunk majdnem kirúgták érte az embereket, és nem tudhatod mennyire "toleránsak" a tanárok ez ügyben. Arról nem is beszélve, hogy nincs is annál rosszabb, mint aki úgy lép be a terembe, hogy húzza maga után a füstcsíkot. A dohányosok azt hiszik a szabad levegőn elszáll a füst, de ez nagyon nem igaz. Az osztálytársaidat sem túl etikus dolog passzív dohányzásra kényszeríteni a saját hülyeséged miatt. Ha nem bírod ki az órák végéig cigi nélkül akkor keress fel egy pszichológust, mert az már súlyos függőségnek minősül. Szívj el egyet suli előtt, és egyet utána, a közti órákat meg próbáld kibírni, mást nem tehetsz.


Amúgy a biokémiás válaszolónak üzenem, hogy elvileg tudnia kellene róla, hogy mi az, mert már tanulniuk kellett :D

2010. aug. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!