Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktatok le a dohányzá...

Hogyan szoktatok le a dohányzásról?

Figyelt kérdés

2021. jún. 11. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Úgy, hogy mindig mikor rá akartam gyújtani erősen pofán veredtem magam azzal akinek a családban a legnagyobb/ legerősebb keze van és 2 hónapig mindennap legalább 10-szer pofán vert azt már a végére annyira tele volt az arcom kék zöld foltokkal, hogy inkább letettem gyorsan( bevált a terv) minthogy még komolyabb sérüléseket szenvedjek.
2021. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem dohányzok, de válaszolok, mert egyik ismerősöm nagyon jó módszert talált ki, ami be is vált.

Egyik nap elhatározta, hogy aznaptól nem gyújt rá, de azt a pénzt, amit addig naponta cigire költött, egy éven keresztül félrteszi minden nap külön perselybe. Amint letelt az egy év, meglett az eredmény: befizetett a férjével egy kétfős, egyhetes svájci buszos körutat.

2021. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Többféle módszert próbáltam de nem segített csak az amikor elfogadtam, hogy ezt meg kell szenvedni nincs más módja. Egyik nap reggel már nem gyújtottam rá többet és elfogadtam, hogy innentől igen, bizony szenvedni fogok, de már döntöttem úgyhogy kibírom és kész. Kb. három napig tartott, hogy semmi másra nem voltam képes egyáltalán gondolni, csak arra milyen lenne rágyújtani. Aztán szépen fokozatosan ez az intenzív dolog elkezdett kopni kopni és végül kimondhattam, hogy leszoktam.
2021. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhes lettem :D
2021. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint az utolsó, terhes lettem, ráadásul nem tervezetten, így “ijedtségemben” letettem rögtön a pozitív teszt után :)
2021. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Szia. Az én sztorim az, hogy nekem borzasztó szarul tolerálta a szervezetem, főleg hogy sokat szívtam, és hogy elhízott is vagyok. Köhögtem, kifulladtam, sípolt a tüdőm(régen asztmás voltam) aztán egy hónapig készítettem magam fejben, és terveztem. Kb napi 25 szál töltött benson cigit szívtam el imádtam. Maga a cigizés érzését, és hogy "jó dolgokhoz kötött" gondolok itt arra, hogy mi ragad meg a fejedben ha egy kellemes baráti csevelynél cigizel, és visszagondolsz rá 5 év múlva? "De jó is volt az a cigi." Közbe maga a társaságot élvezted, és a dumálást nem a cigit. Na a lényeg, hogy én 4 hónapja tettem e-cigi segítségével különösebb megerőltetés nélkül 2 hétig sokat gondoltam a cigire, de a nikotinpótlás miatt nem volt erős mellékhatásom, és hogy valamit szívtam főleg nyugtató érzéssel töltött el. Azóta jobban érzem az ízeket/illatokat, jobban kapok levegőt ezt sportoláskor is észreveszem, jobb a közérzetem, elmúlt a sárgás elszíneződés az ujjamnál, és persze a büszkeségemet, és az önbizalmamat is merően megdobta. Hidd el akármennyire is imádtam cigizni, és jó volt egy ideig. Cigi nélkül jobb az élet, és biztonságosabb is. Ha te is erre készülsz bátorítalak rá. 5-6 évet dohányoztam. 22/F
2021. jún. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!