Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi évek elteltével hogyan...

Cigi évek elteltével hogyan épít le?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 2éve dohányzom.

Azt szeretném megtudni hogy pl 5 év 10 év 15 év dohányzás után milyen betegségek jöhetnek létre?

Tudom genetika függő ez az egész.


16éves vagyok, és nekem lehet bajom 2évnyi füstöléstől? Vagy még évek kellenek?



2021. jún. 16. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmikepp nem ajanlom hogy cigizz,en 30 eve cigizek es boldog lennek ha nem szoktam volna ra.

Ami a leepulest illeti szervezettol fugg. Van akinek komoly problemai vannak a cigitol es van aki nem cigizik es megis beteges...

2021. jún. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Egyénenként eltérően.
2021. jún. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2021. jún. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kinek menyi idő kell. A rendszeres köhögés, gyulladás, copd stb. Függ attól is hogy mennyit szívsz. Napi pár szál után kevésbé érzi az ember a káros hatását. Aki sokat szív, az hamarabb megérzi
2021. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan - nagyon. Én 23 vagyok, már most nagyon sok negatív hatását érzem, állandóan a köhögés, fulladás, rosszullétek. Nagyon rámegy az egészség, tedd le, amíg tudod.
2021. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alapinformációk az elektromos cigi fogalmáról, témaköréről!

[link] › kezdoknek

Ami ebbe a folyamatba beleszól, mellé épül, szenvedéllyé válik - az nem egészséges! ... egy kis odafigyeléssel, akarattal teljesen le lehet tenni az analóg cigit. ... S aki ráérez a cigaretta nélküli létre - hosszú évek bagózása után -, az tudja, ...


Az idegesítő cigi - Tévhitek a dohányzásról - WEBBeteg

[link] › cikkek › szenvedelybetegseg

A cigi megnyugtat ... A dohányosok erotikus kisugárzása az elfüstölt évek alatt meredeken ... Dohányzás - káros szenvedély, de hogyan mondjunk le róla? ... de minden embernél különböző idő eltelte után válik érzékelhető betegségekké. 8

2021. jún. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!