Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzásról való leszokás...

A dohányzásról való leszokás után mennyi idő elteltével voltatok úgy, hogy már egyáltalán nem sóvárogtok a cigaretta után?

Figyelt kérdés
2020. jan. 30. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem egy csomót a tüdőben meg fájt az egész mikor letüdőztem a cigit. Bedaráztam. Nem akartam megdögleni. Megfogadtam mindent, mindenkinek csak maradjak életben. Tüdőszűrés. 1hét ideges várakozás. Lelet megjött:Semmi elváltozás! Én nem vagyok hajlandó rágyújtani soha többé, nem még hogy sóvárogni utána!
2020. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2 hete nem cigizek... Eddig tök jól elvoltam... Viszont ma megveszek egy cigiért... Remélem nem tart sokáig :(
2020. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Van akinek később is megkívánja, van aki hamarabb megszabadul tőle.
2020. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm azt mondta erre, hogy 20 év dohányzás után leszokott, de olyan nincs, hogy már nem kívánja meg. Csak ő is úgy határozott egy orvosi vizsgálat után, hogy nem akar meghalni, ezért ellenáll a kísértésnek. Egyre könnyebb, de sose múlik el teljesen. Ő ezt mondta, nyilván mindenkinél más. Sajnos sokan vannak a környezetemben, akik nem határozták még el magukat az életre :(
2020. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
6 éve hagytam abba a dohányzást, de a mai napig ugyanúgy megkívánom. De még így is inkább ezzel a sóvárgással élek együtt, mint a cigivel. :) Csak az eleje a nehéz, amikor a lelki mellett még a fizikai elvonás tünetei is megvannak (kb. +/-1 hónap).
2020. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Finito79 válasza:
Én 11 éve hagytam abba általában zavar a füst meg ha valaki dohányzik, de néha én is megkívánom, de nem annyira, hogy kísértébe essek. Szerintem hangulattól is függ.
2020. febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az első pár hét elviselhető,nekem a harmadik hónapban volt nagy kín a hiánya.Aztán egy év után már nem volt gond, ennek 25 éve.Oxigénes asztmás, ne jussatok el eddig...
2020. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Én már bő 15 éve elhagytam, előtte 20 évig szívtam. Az első 1-2-3 hónap volt az igazán kemény,utána már csak könnyen kezelhető rövidebb hullámokban tört rám a rágyújthatnék.

Jó sok éve már nem hogy megkívánnám, de azt sem tudom elviselni ha valaki mellettem fújja a füstöt.

2020. febr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én 5 éve szoktam le és undorodom a cigitől már, a szaga borzasztó, egyáltalán nem kívánom már.
2020. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
baromi könnyû leszokni, nekem már vagy 6-szor sikerült :D
2020. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!