Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hajléktalanok vagy eleve...

Hajléktalanok vagy eleve dohányboltba bemenő emberek meg szokták venni fiataloknak a cigit?

Figyelt kérdés
Mindjárt 18 leszek de az nyilván nem elég ahhoz, hogy a már ajtóban személyit kérő hölgy kiadjon nekem bármit is (kérlek senki se oktasson ki, attól egy tini sem fog leszokni semmiről).

2021. jún. 24. 23:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Attól függ kiről van szó. Valaki szó nélkül megveszi, valaki elküld a búsba, valaki pedig kér érte valamit cserébe. Nem lehet előre megmondani,hogy ki hogyan reagál
2021. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Én soha, pedig le szoktak szólítani fiatalok, hogy vegyek nekik. Én nagyon utálom a dohányosokat, szóval alap hogy nem segítek ilyenben.
2021. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már ilyet, egy kislány megkért egy idegent, de az valamennyire ismerős volt, együtt szoktak kutyát sétáltatni...
2021. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Egyébként úgy gondoltam, hogy annyi pénzt adnék egy hajléktalannak pl amiből saját maga is vehet amit szeretne
2021. jún. 24. 23:23
 5/12 anonim válasza:
100%

#1 vagyok

Szerintem a legtöbb hajléktalan,ha adsz érte pénzt nem hagyná ki a lehetőséget:))

2021. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Én piát vettem fiataloknak, dohányboltba nem szoktam járni. Ha kérnék, megvenném, bár ellenzem a dohányzást, de attól még nem fognak leszokni. Nyilván nem kérnék semmit érte.
2021. jún. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :))
2021. jún. 24. 23:32
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Anyum megveszi nekik ha kérik, inkább az ellenőrzöttet szívják, mint a kitudja honnan származó sz*rokat. Én is megvenném, de tőlem még nem kérték.
2021. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szoktam venni, szerintem érdemes fiatalokat (persze 18 felettieket) kérned, ők lazábbak lehetnek ilyen téren
2021. jún. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Néhány alkalommal előfordult velem miközben elég egyértelműen egy dohánybolt bejárata felé igyekeztem, hogy odalépett hozzám és megkért egy tini hogy ha már úgyis megyek a dohányboltba vegyek már neki is cigit nyilván úgy hogy az árát is odaadta. Mivel semmibe nem kerül nekem, hogy egy plusz dolgot kikérjek ezért megtettem. 7 éve járhatok (legálisan) dohányboltba de egy kezemen meg tudnám számolni hányszor volt ilyen, nem túl gyakori.
2021. jún. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!