Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Manapság tényleg nincsenek...

Manapság tényleg nincsenek már semmilyen mentolos vagy ízesített cigik?

Figyelt kérdés

Hülyének néznének ha ilyesmi után érdeklődök hogy lehet e kapni mentolos cigit még ha nem is ízesítettet csak legyen kis mentol beütése? Vagy van esetleg valami különleges ízű cigi? Régen azt hiszem valami szegfűszeges cigit próbáltam olyan sincs manapság? Sima cigarettára gondolok. Nem most kezdek dohányozni mielőtt jönnének a lebeszélő válaszok...Adott a kérdés.

-anti dohányosok kíméljetek!-



2021. jún. 27. 01:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán a zöld sopianae, ha még van.
2021. jún. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1.köszönöm válaszod :)

az ilyen mentolos vagy valami más ízű esetleg mint a többi?

2021. jún. 27. 01:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyen mentolos/mentás(?), de csak a szűrő, nincs benne pattintó meg semmi.
2021. jún. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3.Köszi :)

nem muszáj pattintós csak elég ha olyan "hatású" úgymond nem tudom érthető e .lehet vajon kapni pl. alle közelében levő boltokban vagy ilyen forgalmasabb helyeken még szerinted?

2021. jún. 27. 01:08
 5/11 anonim válasza:
24%
Nincs már ilyen sehol Magyarországon betiltották
2021. jún. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dohányboltokban tényleg nem lehet már kapni, viszont külföldről lehet rendelni. Egyik ismerősöm szokott néha ilyen cigiízesítőt venni. Nem tudom pontosan hogy működik, de van vagy 20 féle ízben.
2021. jún. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

ment a zöld pipa mindenkinek.

2021. jún. 27. 01:45
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Ezen a hülye EU-n kívül is van élet ám, emberek..
2021. jún. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8.oké ez most hogy jön a kérdéshez?
2021. jún. 27. 03:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Amiről tudok, hogy például a pattintós Pall Mall szivarkából van még ízesített, pl. Az erdei gyümölcsös.

Ezen kívül még egyedül az iqos készülékekhez tartozó heetsek közül vannak különféle ízek, de nem túl olcsó dolog az se..


Mindenesetre ezeken kívül most én se tudok nagyon más opciót, max határnál lehet még venni valahol dh-ba.

2021. jún. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!