Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek mérgezéses tünetei...

Szerintetek mérgezéses tüneteim vannak az IQOS-tól? Esetleg tüdőgyulladás? Hogy álljam meg, hogy ne szívjak?

Figyelt kérdés

Elcsesztem az IQOS-omat. Kitisztítottam rendesen, de valószínűleg a penge tropa. Ha hevíti a cigimet, akkor már borzasztóan bebarnul a cigi a végére.

3-4 napig csak kicsit volt barna, csütörtök óta rosszul vagyok, ma jöttem rá, hogy az IQOS miatt. Belázasodtam. Étvágytalan vagyok azóta és megy a hasam. Ma jutottam el oda hogy kapar a torkam, be van dagadva mindenem. A tüdőmre is ráment. Glo-m is van. Nem szoktam használni, de ma azt használtam, miután észrevettem, hogy ha ennyire barnul a cigi, akkor az IQOS a gond. A Glo-tól de jobb a helyzet (pedig azzal nincs gond), mert ahogy beszívom, már fulladok szabályosan. Gondolom úgy elintéztem magam, hogy már bármilyen cigitől ez lenne.

Nikotinelvonásos tüneteim vannak és persze rosszul vagyok. Vagy mérgezés, vagy tüdőgyulladás lehet ebből? Szedek gyulladáscsökkentőt, fájdalomcsillapítót, lázcsillapítót. Mézet nyalogatom és teázok a dagadt torkamra. Szárad a torkam és köhögök, nem nagyon tudok elaludni, mert a nikotin is hiányzik.



2021. júl. 18. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Elkaptal valamit, ennek nincs koze az iqoshoz.

Ha nagyob rosszul vagy, hivd fel az orvosod.

2021. júl. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán beteg vagy, ennek mi köze a cigihez?
2021. júl. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Iqos miatt ilyen problémád nem lesz. Az más kérdés, hogy eleve el kell gondolkoznod azon, hogy abbahagyod. Vegyél bele Unicco-t. Az Iqos meg ha van klubtagságod és rossz a cucc, akkor kicserélik.
2021. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha összeszedtem valami vírust, beteg lettem,

soha nem gondoltam, hogy a cigitől vagyok lázas.

2021. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elolvasta valaki, amit írtam? A végére már bebarnult a teljes Heets cigim hevítés után. Valamivel tönkretettem az Iqosomat. Biztos, attól lettem beteg. Mi mástól? Soha nem szoktam lázas lenni.
2021. júl. 18. 11:07
 6/12 anonim ***** válasza:

Megállapítottad mi a bajod. Mindenki elolvasta amit írtál.

Senki szerint nem a cigitől van. De te tudod a tutit.

Menj orvoshoz.

2021. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Talan ki kene pucolni az iqost, ha nagyon koszos, nekem is bebarnul a vege a heetsnek, de soha nem lettem tole beteg. Az is lehet persze, hogy elromlott valamitol, de ez es a betegseg ket kulon dolog!

Mi mastol lennel beteg? Mondjuk virusoktol? Akarmitol? Jezusom 🤣

2021. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Úgy kezdtem a mondandómat hogy "kitisztítottam rendesen", illetve gyakran van tisztítva, napi szinten minimum, ennek ellenére barnul bele teljesen a cigi. A szag is teljesen büdös már, ezt képtelenség lenne szívni. Elromlott, igen, gondolom. Utólag könnyű okosnak lenni. És mégis mi mástól lenne bajom? Évek óta nem voltam beteg. Mi más ment volna rá a tüdőmre, ha nem ez?
2021. júl. 18. 14:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Megfázás, vírus, baktérium, influenza, covid, tbc., stb.
2021. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Rendben, akkor megmergezted magad, igy jo? Igy mar nyugodtan alszol? 🤦‍♀️🤦‍♀️

Istenem, hogy lehetnek ennyire buta emberek, komolyan nem ertem.

2021. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!