Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Budapesten melyik dohánybolt(o...

Budapesten melyik dohánybolt(ok)ban lehet ecigit kapni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Az összesben
2021. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az egyetlen dohánybolt, ahol tudom, hogy árulnak még ecigit az újpalotai vásárcsarnoknál van, a 15. kerületben. A gond az, hogy sajnos a legócskább noname kínai fajtákat árulják. Nem hiszem el, hogy ne lenne a városban másik bolt.


A netről rendelés most időhiány miatt nem játszik - és persze nem is legális, mert csak dohánybolt árulhat ilyeneket, de ez más kérdés..

2021. júl. 22. 13:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, elfelejtettem odaírni a kérdésbe, hogy liquid-es ecigit keresek. (eszembe sem jutott, hogy az IQOS és hasonlók is ecigik, bocsi)
2021. júl. 22. 13:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Liquides be lett tiltva szóval rendelned kell, talán Szlovákiából
2021. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az Örs vezér terén láttam utoljára ilyeneket, a metrómegálló melletti irodaépület aljában. De rég jártam arra.

Meg Budán volt még nagy választék a Vape42 trafikjában, de az sajna bezárt, úgy tudom.

2021. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A liquides ecigi készülékek árusítása dohányboltokban a mai napig engedélyezett. "Csak" az ízesített utántöltő folyadékok árusítása lett betiltva 2020. május 20-tól kezdve (kitalálhatja mindenki, hogy akkor a folyadékot honnan szerzik az emberek..). Nyilván a folyadékok tiltása miatt kerültek le a polcokról a vapek is szinte mindenhol, mert tisztán a készülékekből nem sok bevétele lenne a dohányboltoknak. De mint írtam, van még azért ahol lehet kapni.


Szóval nekem most készülékre lenne szükségem, dohányboltból.

2021. júl. 22. 14:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Hat pedig rendelned kell.

Parom is rendel minden e-cigis cuccot, nem hinnem, hogy illegalis, legalabbis meg nem jott a tek 😅

2021. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!