Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen erős e liquidet kellene...

Milyen erős e liquidet kellene vennem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban kezdtem rászokni a cigizésre. Főleg bulikon, de már észrevettem magamon, hogy néha otthon is vágyok rá, és rá is gyújtok itt-ott.

Ezért úgy döntöttem szerzek egy vapet, mivel kevésbé egészségtelen. Na már most a kérdés az lenne, hogy milyen nikotin erősségű e liquidet kellene vennem?

Nem vagyok nagy dohányos, kb az utóbbi fél évben kezdtem. Kék LM-et meg camelt. Főleg bulikon 5-10 szálat, otthon 2-3 naponta egy-kettőt.

A vapet is bulikra veszem, meg néha otthon. És szeretném,ha megadná azt a kis ütést, mint a cigi. Az a kis kábultságot, vagy nem is tudom. Milyen nikotin szintet ajánlotok ehez? Én a 6mg és 12mg között filóztam.



2021. júl. 29. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
" Az a kis kábultságot, vagy nem is tudom" Biztosan dohánybol készült amit szivtál?
2021. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen :D. Lehet nincs mindenkivel így, de mivel én nem cigiuzem sokat, ezért minden szál beütött egy picit. Nem azt mondtam, hogy full önkívület, csak ilyen nyugodt, chilles érzés. Kis kábultság, épp olyan, hogy még jó volt ülni 1-2 percig a cigi után. Remélem ez érthető.

De pls térjünk vissza a kérdésre, mivel meg szeretném rendelni a cuccot, de nem tudom milyen erős legyen.

2021. júl. 29. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyengét.
2021. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Wow. Kösz szépen
2021. júl. 30. 11:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!