Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elszívtam egy hét alatt 1...

Elszívtam egy hét alatt 1 doboz cigit,de még mindig szédülök ha rágyújtok, hogy nem szokta még meg a szervezetem? Értelmes válaszokat várok, légyszi!

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Most állj le vele, mielőtt rászoksz. Nincs rá szükséged, a szervezeted tiltakozik a méreganyag ellen.
2021. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Semmi közöm hozzá hogy teszed tönkre az egészséged, de miért akarsz tüdőrákban meghalni? Miért akarsz korán ráncos bőrt, és sárga fogakat? Csak kérdezem. Állj le, ahogy fentebb is javasolták, és a cigaretta árát add inkább egy hajléktalannak. Te egészséges maradsz, neki meg lesz egy jó napja. A testvéreim több évtizedes dohányzás után , tudod mit tudnak felmutatni? Egy 30%-ban működő tüdőt, és pipára szorulást, ami a levegővételt segíti. Mindketten 50 év alattiak.

Persze ez a te döntésed.

2021. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Előbb-utóbb megszokja, nyugi.
2021. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Te lehet, hogy szereted, mint a kulcsszó mutatja, de úgy tűnik a tested nem igazán. Hiába írnék bármit, falra hány borsó.
2021. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jó érzés lehet ilyen miatt szédülni. :) Mindenki arra vágyik, hogy egy baromság miatt rosszul legyen.
2021. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

A dohányzás kategóriába kéne ezt megkérdezni.

Dohányozz, ha jól esik, nem esik jól, akkor meg ne.

2021. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Bár nem tudom te hány éves vagy. Szemben egy 15 éves lány lakik. Minden nap kiül a teraszra és úgy cigizik, mint az anyja. Nem szólnak rá a szülei. Úgyhogy gondolom ez már természetes dolog.
2021. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem mindenkinek esik jól.
2021. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha te nem vagy értelmes akkor hogy vársz értelmes választ?
2021. aug. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

Normális, hogy szédülsz cigi után. Valószínűleg túl erőset szívsz / egyáltalán nem vagy még hozzászokva (ezt írtad is).

Ez a szédülés érzés nekem is volt. Tetszett. Nem követendő példa, de mi 13 évesen kezdtünk el erős töltött cigit szívni (mert ilyen volt). Úgy szédültem, mintha rendesen berúgtam volna. Csak alkalmi dohányos lettem, így ha szüneteltettem egy hosszabb ideig, akkor utána megint szédültem.

Egyszer majd hozzászoksz, vagy ha van eszed akkor abbahagyod még most.

2021. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!