Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lesz ez rosszabb?

Lesz ez rosszabb?

Figyelt kérdés
14 év dohányzás után eldontottem, hogy leteszem a cigit. Tegnapelőtt este gyújtottam rá utoljára, tehát 2 napja nem cigiztem. Szedulesen kívül semmi gondom bajom. Tényleg ennyire könnyű lenne, vagy lesz ez még rosszabb is? Nem mondom, hogy nem gondolok rá, de olyankor megiszom egy nagy pohár vizet és kb jó is 😀

2021. aug. 8. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én szerda este óta nem dohányoztam. Amúgy 24 éve szívom. (4 év maradt ki összvissz, ha úgy vesszük akkor 20 éve)

De én már egy éve Iqost,illetve egy hónapja Glo-t is használok. Vagyis most pár napja egyiket sem.


Ha épp lefoglalom akkor eszembe sem jut, amúgy a nap folyamán max 3-4 alkalommal kapott el a gondolat, hogy na most jól esne.

De nem. Kitartok.

A víz jó, a sport is. Első nap szédültem délután/este. A pulzusom 50 körüli volt.

Annyi, hogy nekem innentől van egy két hét amikor rosszul alszom. Nem biztos hogy nálad is így lesz. Most is aludtam már egy órát de kipattant a szemem mintha kialudtam volna magam. S ez így megy majd pár napig. (Idén egyszer már abbahagytam. Igaz csak közel 10 napig..)

2021. aug. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy számít az is, hogy mennyi nikotinhoz szokott az ember. Én sajnos már elértem heetsbol az egy dobozt, S ezt nem engedhetem meg magamnak. A sima cigiből egy évvel ezelőtt maximum 15 szál ment el, de igyekeztem két napra beosztani egy dobozt. Az is sok volt, de a Heetsből már még többet elszívtam. S ráadásul így már havi szinten duplaannyit fizetek érte, mint egy évvel ezelőtt, amikor még kevesebb is elég volt.
2021. aug. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

1es, most éjszaka én sem tudtam aludni talán összesen 3 órát aludtam. A cigit most sem kívánom, viszont kezem lábam remeg, és szorongok :(

2021. aug. 9. 08:16
 4/4 anonim ***** válasza:
3as vegyél nikotintapaszt
2021. aug. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!