Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Visszatértem egy rosszabb...

Visszatértem egy rosszabb időszak után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves koromtól egészen 21 éves koromig dohányoztam aztán sikerült letennem. Három évig rá se néztem a cigarettára. De egy nehezebb időszak következtében kettő-kettő és fél hónapig visszaszoktam a cigire. Napi kb fél dobozzal szívtam. Most már végleg elhatároztam hogy leteszem és így is lett. Egyáltalán nem hiányzik hiszen egyszer már sikerült letennem sokkal hosszabb időszak után tehát már helyén tudom kezelni. Viszont arra lennék kíváncsi hogy egy ilyen hosszú időszak alatt mennyire károsodhat az emberi szervezet illetve a tüdő?Nyilván genetika is közrejátszik ebben viszont szerintetek ennyi idő alatt alakulhatott ki valami betegségem? Vagy menjek el egy szűrésre? 24 éves aktív életmódot élő fiatal vagyok. Kérlek segítsetek mert enyhén hipochonder vagyok


2020. aug. 2. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor igen, menj el tüdőszűrésre, hátha attól megnyugszol.
2020. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most már teljesen mindegy hogy károsodott és mennyire.

Abba hagyod az csak jobb lesz, regenerálódik a szervezet idővel.

2020. aug. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De a kérdésem az lenne hogy ilyen relatív rövid idő alatt végbemehet valami komolyabb károsodás?
2020. aug. 5. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Végbemehet. Hogy valóban végbe is megy-e, az attól függ, hogy mennyire erős a szervezeted, hogy mit hozol a génjeidben, meg millió ilyesmi.
2020. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!