Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a vélemények az iqous 3...

Mi a vélemények az iqous 3 heets elektromos cigiről?

Figyelt kérdés

Ajándékba venném, én nem dohányzom ( max 18 körül pár szálat próbaképpen) így nemtudom.

Vagy hasonló árban mit ajanlanatok ?


2021. aug. 14. 17:24
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Kevered. Az Iqos a cigi, a HEETS a dohány bele.

Miért pont Iqos 3? Jobb a 2.4-es.

Dohányosnak nem jó, csak ha le akar szokni, teljesen más, mint a sima cigi.

2021. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ő mondta, hogy szeretne elektromos cigit így ezért venném.

Miért jobb a 2.4 mint a 3 ? Vagy miben jobb ??

2021. aug. 14. 20:33
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem jobban néz ki. A 3 Duo állítólag hamarabb tönkremegy, sokszor nem érintkezik mikor belerakod a töltőtokba.
2021. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt duom semmi bajom nem volt vele. Azzal 2 szálat lehet egymás után elszívni. Most 2.4 em van, szeretem. A heets kukorica keményítőt tartalmaz, így tudni kell hogy kukorica íze és szaga van. Vannak tealevél alapúak nikotinos illetve mentes.

Párom töltött cigit szívott, simán át tudott állni erre, és ebből kevesebbet is szív. Én meg a nikotin menteset szívom, de már azt is ritkán. Ezzel könnyebb letenni a cigit,de felváltva rendes cigivel nem szabad használni.

2021. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4 Miért nem szabad felváltva ?

Akinek adom kék sophiet szokott szívni “rendes “ cigiböl.

2021. aug. 16. 12:00
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én 2.4-el tealeveleset szívok, szerintem jobb, mint a Heets. Én csak neten olvastam ilyen kommenteket, hogy a 3 duo sokszor nem érintkezik, de az is lehet, hogy ők kifogták azt, ami épp nem jó. Szeretem az iqos-t, de van akinek ez a kukorica ízvilág nem jön be, kicsit szokatlan, kell idő megszokni.
2021. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Mondjuk nem értem, hogy ha elektromos cigit szeretne, akkor miért Iqos-t akarsz venni neki.
2021. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert ha felváltva szívod akkor soha nem fogod tudni letenni a rendes cigit.
2021. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!