Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotin mentes e-cigi?

Nikotin mentes e-cigi?

Figyelt kérdés

Tudnátok mondani nekem nikotinmentes e-cigiket? Hozzá való liquid stb. Dohányzom és szeretném lecserélni a töltött cigit egy nikotinmentes e-cigire. Viszont nem találtam csak nikotinosokat.


Van valakinek márka ötlet ami bevált?


Az ízesítés majdnem mindegy, csak ne legyen büdös.



2021. aug. 19. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Vedd azt, könnyebb lesz nikotinossal átszokni.
2021. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A nikotin a liquidben van, nem az e-cigiben... Az e-cigi mindegy, a lényeg, hogy nikotinmentes folyadékot vegyél hozzá. Amúgy szerintem nincs sok értelme a tervednek, az e-cigivel való leszokásnak az az értelme/menete, hogy először megszokod, hogy cigi helyett nikotinos gőzt szívsz, majd utána csökkented a nikotin mennyiségét.

Az egyből nullás folyadékkal pont ugyanúgy fogsz szenvedni, mintha egyáltalán nem is e-cigiznél. De próbáld ki nyugodtan, aztán írd meg, hogy mi lett.

2021. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nekem nem a nikotin a gond, hanem a cselekvés, maga az, hogy leülök és szívok valamit.
2021. aug. 19. 14:08
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Akkor vegyél egy szívószálat...
2021. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolso most komolyan. Ha nem tudsz érdemben segíteni inkább ne írj.
2021. aug. 19. 15:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan gondoltam a szívószálat.Nincs igényed a nikotinra egyedül valminek a szádhoz mozgatása hiányzik.Vegyél egy szívószálat.De most komolyan.
2021. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azzal nem sokra megyek ( jelenleg is azzal iszok 😂) de csak nem jó semmire.
2021. aug. 19. 20:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 éve szoktam le e-cigivel, a mai napig 12 mg/ml-est szívok. Először én is nikotinmentessel próbáltam, de nem működik. Ez a "csak szívni akarok valamit, csak a szokás/rituálé kell" jól hangzik, meg el is hiszi az ember egészen addig, amíg ki nem próbálja. A nikotin a hatóanyag, arra vagyunk rászokva, nem a pöfékelésre. De mindegy, próbáld ki, aztán meglátod.
2021. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi értelme szerintem sem nikotinmenteset szívni. Anno én is használtam, de nem jó, nekem valahogy az ízvilága is más volt, inkább átálltam 6mg-os eliquidre. Egyébként a nikotin önmagában nem probléma. A cselekvés miatt felesleges beruházni amúgy ecigire, mert eleve sokkal többet fogsz költeni rá az első időszakokban, többet is fogod használni, tehát magát a cselekvést nem fogod tudni ezzel csökkenteni, vagy megszüntetni.
2021. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy nikotinfüggő, akkor talán a mentes lenne a legjobb, de nagyon változó, hogy kinek mi jön be. Én abbahagytam annak idején a cigizést, utána pár hónappal vettem e-cigit természetesen nikotinmentes liquiddel. Szívtam, mint az állat, napi több órát, mert nagyon finom ízek voltak. Egyszer kipróbáltam a 6 mg-osat, de nagyon szar volt, kaparta a torkomat. Érdekes, hogy van olyan barátom, aki korábban sose cigizett, mégis vett e-cigit és nikotinosat szívott, mert neki meg tetszett ez az érzés. Aztán egy idő után meguntam és eladtam, fél évig visszatértem a hagyományos cigire, aztán 3 évre azt is leraktam. Most kb. 1 éve megint cigizek, de ugyanúgy, mint régen, néha napi 1 szálat szívok, aztán 2 hétig semmi, aztán egy este alatt fél doboz. De most már örökre abba akarom hagyni, de még így se egyszerű, hogy nincs fizikai függőség. Hogyha te is csak azért cigizel, hogy csinálj valamit, akkor szerintem nincs olyan sok értelme több tízezret kiadni egy e-cigire, főleg ha az lenne a végső cél, hogy ne szívj semmit. Mondjuk én pont ezt csináltam, úgyhogy nem tudom:D
2021. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!