Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A GLO vagy az IQOS kínál jobb...

A GLO vagy az IQOS kínál jobb ízélményt?

Figyelt kérdés
Csak olyanoktól várok választ aki kipróbálta vagy használja mindkettőt.
2021. aug. 21. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Hát a glo az valami borzalom.
2021. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
81%
Szerintem ugyanolyan mindkettő. A Neo olcsóbb,mint a Heets. Viszont a GLO-nak nincs olyan jó ügyfélközpontúsága, nincs még kialakítva, alig lehet kapni még, ha elromlik, akkor mászkálhatsz utána. Munkatársamnak 1 hét után romlott el.
2021. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az IQOS jobb. Ma egy éve vettem. Azóta rendes cigit nem is próbáltam.


A GLO-t nyáron kb. másfél hónapig használtam.Nem romlott el, s abból kevesebb Neot szívtam (ami a GLO töltete).

Heetsből elmegy egy doboz, a Neoból elég volt majdnem a fele. De attól állandó krákogtam. Most egy hónapja teljesen visszaálltam a heetsre. Nekem jobb. Neoból a trópusi sárga dobozos jött be ízben, amíg használtam.Néha egy-egy áfonyásat is vettem.

2021. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
80%
Neo-ban nekem az áfonyás és az epres jött be. Mondjuk nekem az nem tetszik a GLO-ban, hogy az utolsó kb. 5 slukk fanyar mellékízt ad.
2021. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az IQOS ezerszer jobb. A GLO-nak nagyon nem tetszett az íze. Számomra mind az íz, illetve a készülék is nagyon olcsó beütést ad. Egyáltalán nem nyerte el a tetszésemet.
2021. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
IQOS jobb szerintem.
2021. okt. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!