Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem aggódtok hogy ez még...

Nem aggódtok hogy ez még rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdenek kijönni a független, nem dohánycégek által rendelt tanulmányok arról, hogy az e-cigaretta és dohányhevítők által kibocsátott füst ugyanolyan káros mint a cigaretta füst, a külömbség, hogy másfajta rákkeltő vegyületek vannak a füstben, de semmivel nem veszélytelenebb, ártalmatlanabb.

A másik, hogy míg a ciginél már tudjuk a hozzútávú hatásokat ezeknél az új cuccoknál semmit nem tud a tudomány erről.


2021. aug. 25. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Én nem is értem, hogy azokat a szarokat hogy meri bárki elszívni. Meg azt sem értem hogy miért lehetnek forgalomban, tele van a tiltólista olyan szerrel amiről sokkal többet tudunk.
2021. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 KomradeKat ***** válasza:
76%
Tanulmányokat plss, kivi vagyok
2021. aug. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy rengeteg rákos elváltozást okoz. Sokan inkább hencegnek vele, hogy van nekik ilyen. És ahogy látom egymás után többször szívnak bele, mert nincs meg az az aromája mint a hagyományos dohánynak. Persze nem ez az egyetlen rákkeltő anyag. A kórházak tele vannak mindenféle súlyos betegekkel, rengetegen meghalnak.

De nemsokára megszűnik az összes szenvedés a földön!

2021. aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!