Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez milyen rák? (Muszáj ide...

Balint1105 kérdése:

Ez milyen rák? (Muszáj ide írnom valamit mert belekötött hogy rövid a kérdés hosszú a magyarázat)

Figyelt kérdés
Nem tudom körülbelül egy hete kiírtam hogy fehér áttetsző nyák képződik nekem valahol és azt nyelem; hányingerem volt satöbbi. Most olyan részletesen azt még egyszer nem fogom leírni. És nem tudom miért de törölték is azt a kérdést. Mire eljutottam orvoshoz ez a problémám megszűnt. Annyit kérdezett hogy voltam e lázas. Nem voltam. Meghallgatta a tüdőm és kijelentette hogy tiszta. Szóval elvégre is a nyák képződés elmúlt. Mint 2 éve ugyan ez a problémám. Sajnos dohányoztam tovább aztán sikeresen nyitott ablak mellett aludtam és meg is fáztam. Tegnap este elszívtam egy cigit és annyira köhögtem hogy hánytam. De amit igazán nem értek az az hogy például tizenkét óra alvás után ma reggel rágyújtottam és ugyan köhögnöm kellett de tüdőböl és most körülbelül fél órája rágyujtottam de ittam előtte egy korty szénsavas ásványvizet. Amint kifújtam a füstöt megint köhögni kezdtem de addig ökrődtem amíg a vízzel lenyelt levegőt a gyomromból fel nem köhögtem majd a szénsavat ki nem büfögtem. Ezúttal nem jutottam el hányásig. Ugyan ha csak dohányozni nem tudnék azt mondanám egye fene de sajnos rá vagyok szokva és ebből eredendően szeretnék is. De amíg a gyógyszertárba elsétáltam és vissza folyamatosan fuldokoltam abból kifolyólag hogy a tapasztalataim alapján valamiért megpróbálom a levegőt kiköhögni a gyomromból és hát közben nehéz levegőt venni. Orvoshoz nem tudok most fordulni mert nem otthon vagyok. Így kénytelen vagyok megvárni a hétfőt. A gyógyszertáras azt mondta esetleg gyomorsav marhatja a nyelőcsövem. De sajnos nem hiszem. Hát valóban idegen érzés van a torkomban. Szerintetek milyen rák ez? Ha rák.

2021. szept. 3. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
követem a kérdést mert családtagomnak is hasonló van csak ő nem dohányzik. ő iszik. nem hinném hogy rákos lennél.
2021. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De miért akarod a levegőt kiköhögni??
2021. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2es nem szándékosan persze.
2021. szept. 3. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy ez rák. De ha rák, akkor tüdő. Nem gondolom, hogy pl. csontrák.
2021. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tüdő, nyelőcső, gége stb. Vizsgáltatni kéne tovább, ne hagyd annyiban.
2021. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mégis minek bagózol te és nem a slejmről akarsz írni?
2021. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!