Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem működik a zippom?

Miért nem működik a zippom?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem, akkor még tökéletesen működött. Később már csak sokadik gyújtásra gyulladt meg, most meg már egyáltalán nem. Próbáltam bele benzint rakni, de nem segített (ennyi idő alatt amúgy sem kellett volna kifogynia). Ha megpróbálom meggyújtani csak füstöl, néha elég egy szál a kanócból.

2021. szept. 18. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A kanóc alsó része rendesen ki van húzva a vatta közé? A kanóc tetejéből is időnként le kell vágni kicsit, ha túlságosan elég, de ha új a gyújtó, ez még nem lehet gond.

Kovakő nem kopott el?

2021. szept. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Megpróbáltam kijjebb húzni a kanócot és levágni a végét, de közben elvesztettem a kovakövet, úgyhogy még nem tudom, hogy működött-e.
2021. szept. 18. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!