Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok, akik már leszoktak...

Dohányosok, akik már leszoktak. 1 szál cigitől vissza lehet szokni? Ez hogy működik?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 11. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Vissza. Az első szál nagyon rossz lesz, talán a második is, és hamarosan ott lapul a cigisdoboz a zsebedben.
2021. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Vissza. Majd kelleni fog a második, harmadik, sokadik, "csak még egy szál" is.
2021. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen vissza. Leszoktam fél évre. Majd én hülye elszívtam baráti körben egy szálat újra. Utána még egyet, majd még egyet, és végül vettem egy dobozzal ismét. Sajnos...
2021. ápr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy írják.
2021. ápr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Passz

2002ben szoktam rà és 2013ban le...

2015 szilveszter éjsuaka elszívtam egy szálat mert a csaj akit le akartam fektetni bagózott és nem akarzam, hogy rossz bagóízt érezzek...

nos az az 1 szál nekem annyira rosszul esett, hogy a belemet is kihánytam, csajból se lett semmi...

még harmadnap is éreztem a szàmban az undorító bagóízt, azóta se bagóztam...

2 éve viszont vettem ecigit, de mentes töltetet használok, nem tüdőzöm le soha, csak buliban "füst" trükökkel menőzök :D, mondjuk már marha ritkán bulizunk max havi 1*.

2021. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rajtad áll.

Én közel 7 hónapja nem dohányzom. Egyszer magam alatt voltam és ideges ... és kértem ismerősömtől egy szál cigit de iszonyat büdös volt , rossz íz stb.. Elszívtam de többet köpködtem mint szívtam :D Azóta se szoktam rá , hiába gyújtottam rá. Pedig elég erős dohányos voltam előtte.

2021. ápr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én nemreg vettem az ecigit leshoktam es csak akkor cigizek ha megkinalnak. Magamnak már nem is veszem, nem kérek, nem kívánom. Ha megkinalnak elszivom amugy semmi
2021. ápr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!