Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez meg fog akadályozni a...

Ez meg fog akadályozni a dohányzásról való leszokásban?

Figyelt kérdés

Múlt hét pénteken, vagyis 5 napja szívtam el az utolsó szál cigimet, úgy voltam vele hogy itt az idő leszokni. Azóta 2x csábultam el, amikor megkínáltak (többször kínálgattak, de csak 2x mondtam igent).

Azelőtt kb 3 naponta ment el 2 doboz cigi, szóval ahhoz képest ez a 2 szál 5 nap alatt nem tűnik soknak, viszont a kérdésem az volna, hogy emiatt nagy hátrányban vagyok ahhoz képest, mintha nem fogadtam volna el?



2021. szept. 22. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos akkor a legkönnyebb elcsábulni ha kínálják/társasággal vagy. Legyél erős és mondj nemet.

Én 2019 november 2án szívtam az utolsót és egyetlen egyszer csábultam el de akkor is egy fél szál után rosszul voltam tőle. Utána ha valaki mellettem cigizett inkább arrébb mentem arra az időre. Néha most is eszembe jut, hogy de jól esne de ha már ennyit kibírtam nélküle.

Keress valami pótcselekvést ani leköt.

2021. szept. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, alapból már nem mennék be dohányboltba cigit venni, de ha megkínálnak és pont olyan a hangulatom, akkor sajnos jól esik

Eddig a kajálás az ami nagyon beindult cigi helyett, bár nekem ezt sem volna szabad túlzásba vinnem, rám könnyen jönnek a kilók :/

Szóval pótcselekvésnek nem igazán tudok mást, viszont valamit kéne, mert néha egész őrjítő tud lenni "cigiidőben" bent ücsörögni és semmit nem csinálni :D

2021. szept. 22. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegye el a kedved a botlás! Egyre erősebb leszel és egyre könnyebben fogsz nemet mondani.

Én 4 hete nem cigizek, én kétszer gyújtottam rá azóta. Felesleges. Vissza nem vetett. De nem is kell.

2021. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos.
2021. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat!

Azóta egy Heetsből szívtam pár slukkot, eléggé megütött az is, rendesen megszédültem egy kis időre tőle :D Szerintem hosszútávon nem lesz probléme a leszokással, de lehet fogok még párszor botlani, nyilván azon leszek hogy ne.

2021. szept. 24. 10:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Kitartást Neked!
2021. szept. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A baj inkább az, hogy ameddig szívod még ha keveset is, nem szoksz le róla és elodázod a dolgot. Hiányozni fog nagyon és ezt a részét nem lehet kikerülni, de ameddig elfogadsz kóbor cigiket addig nem haladsz ezzel a folyamattal.
2021. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!