Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Melyik fajta...

Dohányosok! Melyik fajta cigivel kezdtétek el a cigizést?

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fehér Multifilter
2021. okt. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem de arra igen hogy 120ft volt egy doboz
2021. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kék Pallmall.
2021. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szofi
2021. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Marlboro - mentolos. Azóta is csak azt szívok. Mostanra magam készítem, mert ez a köcsög ország minden jót betilt.
2021. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Piros Marlboro.
2021. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
#5 végre valamit jól csinálnak, én felvinném úgy az árát, hogy átlagembernek esélye se legyen megvenni.
2021. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mentolos Multival.
2021. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
7-es mert gondolom te nem dohányzol (akkor mi a fenéért vagy itt??) nem iszol alkoholt soha vagy nem kávézol, nem szedsz gyógyszert sem. Ha mégis, akkor csak NEKED tiltanám meg ezek használatát bármi bajod lenne, nem jutná hozzá.
2021. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

Soha egy szál cigit nem szívtam el (nem is "kóstoltam") és nem is fogok. Egyszer ittam alkoholt, elég is volt. Kávézni sem szoktam, én inkább alszom, pihenek (aktívan vagy passzívan). Ja amúgy sportoló vagyok, és nem a divatfocista vagy instacica fajta. Gyógyszert szedek, mert mondhatni az tart életben, de azért ne hasonlítsuk már a gyógyszert a cigarettához... :D Az egyik egy káros szenny, amit mindenki maga dönt el, hogy akarja-e vagy nem, a másik sok esetben valamilyen szinten az egészséget szolgálja (persze vannak/lehetnek csúnya mellékhatások is, ez nagyon sok mindentől függ), és nem minden esetben választható (vagyis az, max. megfulladsz, vagy leáll valamelyik szerved, betegségtől függően).

Azért az vicces, hogy te megtiltanál egy olyan dolgot, amitől az ember életben marad, én meg egy olyan szert lehetetlenítenék el, ami korai halálhoz és krónikus betegségekhez vezet. Elmebeteg egy világban élek, ahogy látom...

Mindenesetre, én az egészségre esküszöm, és ebbe beletartozik az is, hogy másnak a kátrányát nem kell belélegeznem minden harmadik lépésnél az utcán :) Mert azt lesz@rom, ha valaki mérgezi magát, de engem ne mérgezzen. Akinek nem inge, ne vegye magára, aki ezen megsértődik vagy felcseszi magát, annál egyértelmű a szitu ;)

2021. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!