Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Melyik fajta...

Dohányosok! Melyik fajta cigivel kezdtétek el a cigizést?

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 14:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
10-es őrülök hogy így kifejtetted az életed, bár senki sem kérdezte és látom a szatírát sem voltál képes felfogni a válaszomban, ezáltal én már nem fogom magyarázni azt amit írtam. Ha te utálod a dohányosokat kérlek kerüld el az ilyen és csak hozzájuk szóló kérdéseket, mert felesleges itt lenned. Ha azt is utálod amilyen világban élsz azt nagyon sajnálom, de megintcsak nem ide tartozik. Én azért cigizek hogy ne fájjanak a beleim, évek óta gyulladása van, orvos (!) javasolta a cigarettát és képzeld a nikotintól jobb lett - ergo akár még hasonlíthatnám is a gyógyszerekhez, de nem tettem -> mert nem azt írtam. Tessék visszaolvasni és értelmezni, az internetes társadalomnak ez nehezére esik. De te azért próbálkozz és lapozz fel néhány irodalom könyvetnis mellé.
2021. okt. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
classic kék multi
2021. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

#11 a dohányzol hogy jobban legyél hát ez kva jó XD Ettől már csak az a nagyobb vicc, hogy az orvosod mondta. Na menjetek is kézenfogva, szép páros vagytok :D

A tüdő/gégerákra majd kokaint fog ajánlani gondolom :D

2021. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
64%
13-as az iQ bizonyítvanyodat senki sem kérte kösz.
2021. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!