Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha àttèrek a fehèr cigire,...

Ha àttèrek a fehèr cigire, könnyebb a leszokàs?

Figyelt kérdés
2.5 doboz fekete benson cigit szívtam el. Kb 3 hete 10 szàl narancssàrga pallmallnal tartok. holnaptól ràtèrnèk a fehèrre, hàtha kicsit könnyebb lesz letenni a cigit, majd kb 3-4 hèt múlva teljesen elhagynàm.Azèrt kèrdezem mert ha hirtelen leàltam sose sükerült. Hàtha így....
2021. nov. 10. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem próbáld, meg, de nem fog menni... De hátha neked igen. Nekem csak a full leállás volt jó. Nyilván kell hozzá akarat és kitartás de bevált. Csak az első egy hét volt rossz. Előtte napi 2 dobozzal szívtam, piros multit.
2021. nov. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
milyen "mellèktevèkenysègeket csinàltàl mellè? ràgó, evès stb?
2021. nov. 10. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Ugyan annyit elltem, ittam, mozogtam mint előtte. Ok az az egy hét rossz volt, kissé ingerlékenyebb voltam, de semmi más. Kb 10 éve cigiztem amikor abba hagytam saját elhatározásból. Ennek több mint 5 éve.
2021. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van akinek így könnyebb.
2021. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!