Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csináljak hogy könnyebb...

Mit csináljak hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés
le akarok szokni a cigiről ez a 4. nap hogy nem gyújtok rá és nagyon pangok mit csináljak hogy enyhüjön bennem ez a vágy ???

2013. febr. 5. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha rá akarsz gyújtani akkor fuss. De ne olyan 200 métert hanem olyan 4000-et. Én is így tettem le, hogy átszoktam a sportra, és sikerült.
2013. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Allen Carr könyvét olvasd el, sokat segít, rengeteg hasznos tanáccsal...

mikor én szoktam le, 200 métert se tudtam volna futni, nemhogy 4000 ret...

2013. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát az lehet, de a sikerért erőlködni kell. Legalább elég fáradt leszel ahhoz, hogy ne gondolj a cigire. Sőt, jutalomként endorfint (boldogsághormont) is nyersz a futással, ami lényegesen megkönnyíti az életed.
2013. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

E-cigi...kevésbé gyötrelmes, és lehetőleg nulla mg-os liqviddel, hogy ne átszokj, hanem valóban le, viszont legalább az emelgetés és füst hiányát pótolhatja számodra.

Vannak ilyenek eldobhatósba is, ill. használtan is kaphatsz készleteket.

Te, azért nullással tedd, mert 4. napnál tartasz, azaz a véredből már kiürült a nikotin, kár lenne ezt kidobnod az ablakon! És amúgy grat, szerintem pont ez a 3 nap a legnehezebb!

2013. febr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csinélj olyam ami leköt
2013. febr. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egy 10-20 éve keményen dohányzó ember egyből felkészületlenül lefut 4000ret, lazán túlerőlteti mgát és lehet, hogy nem "boldogsághormont" hanem mondjuk hirtelen szívhalált kap...
2013. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lao0289 válasza:
A lekötéses dolog bejöhet. Amúgy a negyedik nap után könnyebb lesz, ez tapasztalat, 10 évig cigiztem, 4. hónapja vagyok tiszta. Nem mondom, hogy mostanra elmúlt a dohányzás utáni vágyam, de uralkodok rajta, mert a tudat, hogy sikerült az, ami sokaknak nem, erőt ad.
2013. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat a futás az segít egy kicsit
2013. febr. 6. 20:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Sport, helyes táplálkozás, sok tevékenység ami elvonja a figyelmet a pótcselekvésekről, elegendő pihenés, több szórakozás ( dohányzás nélkül ), egyéb hobbi keresése, stb.
2013. febr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!