Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Igaz vagy csak városi legenda,...

Igaz vagy csak városi legenda,hogy sok aktív élsportoló dohányzik,csak nem rakják ki a kirakatba?

Figyelt kérdés
Én nehezen tudom elhinni ,hogy valaki az olimpiára vagy nagyobb versenyekre készűl és mondjuk edzés után cigizik.

2021. nov. 11. 05:24
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Az ilyen világsztár, koruk legjobbjai sportolókról én sem, mint pl. Ronaldo, aki még azt is számolja mennyi vizet igyon, meg hogy eddzen, meg mit ne egyen, nekik fontos, hogy ne csináljak ilyet. Ha vannak is ilyenek, nagyon ritka lehet, vagy csak alkalomszerű, nem kockáztathatják a magukról felépített képet, meg teljesítményt.

De mondjuk egy megye 2-es focistáról, aki a maga kategóriájában nagyon jó játékos, kinézem, hogy mellette dohányzik.

2021. nov. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Egy élsportoló az egész életét a sportra teszi fel. Szigorú menetrend szerint él, meghatározott étrendet folytat, stb. Ebbe holmi bagó, vagy pia nem fér bele.
2021. nov. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Görbicz Anita folyamatosan cigizet. Harcban is volt állandóan az edzőjével.
2021. nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy az olaszoknál (akik megnyerték legutóbb a eb-t legutóbb) ki hogy cigizett meg hogy nem, azt inkább hagyjuk jó.
2021. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb olyan legenda, mint amikor azt mondják, hogy ők azér nem teszik le, mert úgyse lesz bajuk tőle, a szomszéd Józsibá is 95 éves azt napi 1 dobozzal szív tinédzser kora óta.
2021. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!