Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek van olyan ember,...

Szerintetek van olyan ember, aki élsportoló lett így? (lent)

Figyelt kérdés

Ivott,dohányzott.sajnos az en helyzetem ilyen.elsportolo akarok lenni csak hat egy kicsit hulye voltam.cigiztem,ittam.attol fuggetlenul hogy ezt csinaltam meg lehet belolem elsportolo?futballozok.heti 5 edzesem van,plussz reggel meg magamtol kondizok,futok gyakorlok.3.osztaly felnott csapatba jatszok eppen,ez a nagy gengszter elet 2 eve volt.:') megbantam.na a lenyeg hogy kulfoldon pl. angliaba valami angol masodosztalyu kozepcsapatnal akarnek majd jatszani:)

Bocsi a helyesirasi hibakert.almos vagyok,es sietek. 17/F


2015. aug. 13. 04:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Váczi Zoltán
2015. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, nem egy élsportoló használ ilyen-olyan kábítószereket, cigarettát idônként.
2015. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyugi, ők is ugyanolyan életet élnek, hiszen fiatalok csak tudják hogy mikor lehet zülleni, és mikor kell odafigyelni magukra.
2015. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nikotin kb 6 hónap alatt kitisztul a tüdőből,így van esélyed.Egyébként dohányos élsportoló nincs(kivéve a sakkozókat,zsebhokisokat).

A nikotin felrakódik a tüdőhólyagok falára,és érszűkületet hoz létre az egész érrendszerben.Szervezeted oxigénellátása jelentősen csökken ezért.

2016. jan. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!