Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotinmérgezés után mikor...

Nikotinmérgezés után mikor lehet újra rágyújtani?

Figyelt kérdés
Két napig nagyon rosszúl voltam, két hét telt el azóta. 3 évig nem dohányoztam és mostanában nagyon stresszes voltam, vettem egy dobozzal( nem volt erős, Vogue volt) csak hát ennyi idő után a gyenge is erős, én meg egymás után szívtam el kb 2 nap alatt és éreztem lassan, hogy nagyon rosszúl vagyok. Szóval ha mégis rágyújtanék ez után valamikor azt úgy mikor lehetne, hogy nehogy rosszúl legyek?( Persze mostmár nem fogok ennyit elszívni egymás után, mert tudom, hogy itt is rosszúl csináltam mert hirtelen szívtam egymás után és ez a legrosszabb).

2021. nov. 30. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha hetekig bírod,nem vagy függő. Miért akarsz rászokni? Mert előbb-utóbb rá fogsz.

Keress más stresszoldót. A cigi amúgy is csak azonnal jó,de hosszú távon nem oldja a stresszt. Aztán majd bánod,hogy rászoktál ha nem tudod letenni. Nekem se megy.

2021. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minél tovább bírod füstölés nélkül annál jobb.
2021. dec. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A rosszul rövid "u".

Akkor gyújtasz rá, amikor akarsz. Ha félted magad tőle, soha. Ha nem, akkor meg minek kérdezed?

2021. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Cigizés helyett menjél edzeni, futni stb, sokkal jobb dolgok is vannak a stressz ellen mint a cigizés.
2023. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!