Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigi miatt köhöghetek vagy...

A cigi miatt köhöghetek vagy beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Életembe kb szívhattam összesen 20 szállal 1 héttel ezelőttig... Akkor ugyanis lelkileg összeomlottam. Ezért 1 hete cigizek, kb 1 doboz fogyott el alatta. Nem, nem tervezek hosszú távon függőjévé válni, de jelenleg lenyugszom tőle és most 1-2 hónapig szükségét érzem. És igen, lefogok tudni állni vele ha én úgy döntök. Korábban snüsszöztem, aztán pár hónap után már nem akartam rontani az ínyem állapotát, ezért azt mondtam rá, hogy nem. És nem is csináltam onnan. De nem is ez a lényeg, csak tudom úgyis lenee aki ebbe kötne bele a válasz helyett. Szóval pár napja köhögök de folyamatosan egész nap. Ez a tipik szaggató köhögés, amit nem bírsz visszafogni és már viszket tőle a hátad :D Lehet nem vagyok hozzá szokva, ezért hirtelen a több megviseli a szervezetet? Mikor ti kezdtetek cigizni, kkor volt hasonló? Elmúlik egy idő után, vagy ez azt jelenti, hogy az én szervezetem nem bírja?

2021. dec. 2. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos szerepe van a ciginek is ,de egyáltalán nem kijelenthető hogy csak attól van.Nem tudom milyen cigit szívsz,de lehet át kéne állnod gyenge cigire.
2021. dec. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sárga Camel
2021. dec. 2. 06:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, olyan dohányosokra jellemző a köhögés akik több éven keresztül dohányoznak. Ez persze nem jelenti, hogy nem amiatt van, csak azt, hogy én kétlem. 30 éve dohányzom és én se köhögök. De amúgy amíg köhögsz addig szerintem ne szívd, hogy ne legyen rosszabb.
2021. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom :/
2021. dec. 2. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
Abban tévedsz hogy 1-2 hónap után te lefogod tenni.
2021. dec. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A sarga Camel az azert nem piti! :) Mint a piros Marbi kb, dög erős.

Köhöghetsz tőle siman, bar valoszínűbb hogy kivagy idegileg amire bejött egy jó kis megfazasos akarmi es erre radobta vitaminelvono hatasát. 15+ eve cigizek sajna, de a tüneteid nalam csak a nagy ritkan előforduló lebetegedesnel tapasztalhatóak.

2021. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!