Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kezdő dohányos vagyok, a...

Kezdő dohányos vagyok, a lenti dolgok normálisak?

Figyelt kérdés

3honapja, hogy minden hétvégén mikor elmegyek haverokkal piálni, minden alkalommal elment egy doboz cigi, de úgy komolyabban most kezdtem rá szokni, hogy napi rendszerességel...

Viszont olyan problémám adódott, hogy egyre többször köhögök, valamint érzem a szervezetemben a dohány füstöt... vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg... nagyon sokan dohányoznak, de nem hinném, hogy mindenki fulladozva ébredne, és a rosszullét kerülgeti a dohánytól... én napi 2-3szálat szívok max... és sötétkék szofit..., ami nem nevezhető annyira erősnek... akkor mégis miért kerülget a rosszullét? Mennyi ideig fog tartani, és mit tehetnék a dohányzás lerakásán kivül, hogy ez jobb legyen?


2021. dec. 24. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szokj hozzá, ez már ilyen lesz :)
2021. dec. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Esetleg mondjuk talán abbahagyhatnád, még mielőtt rendesen rászoknál. Főleghogy már most érzed, milyen kellemetlen, na a tüdőrák rosszabb lesz. Persze nincs tapasztalatom, összesen egyszer vettem számba egy slukk erejéig.
2021. dec. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem hogy ha szarul vagy tőle akkor miért kell szívni.

EZ csak rosszabb lesz később és még jobban megfog köhögtetni.

Csak később az lesz a nagyon szar hogy akkor már nem is tudod abba hagyni még ha szeretnéd se, és majd amikor krákogod fel a sűrű slejmet , na az aztán borzasztó rossz és gusztustalan.

2021. dec. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj ki másik cigit
2021. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Igen.
2021. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!