Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem tudok normálisan...

Miért nem tudok normálisan cigit tölteni?

Figyelt kérdés

Hungária töltőm van. Egyenletes mennyiségű dohányt teszek bele a 'csőbe', összenyomkodom. Általában a töltés előtt már a hüvelyt a 'cső végére' húzom, aztán megtöltöm a cigit. Úgy, ahogy 'a nagy könyvben' meg van írva.


Viszont nagyon gyakran a szűrőhöz valamiért nem jut elég dohány, nagyon puha lesz, a többi részen meg kemény. Sosem sikerül jóra, pedig már eltöltöttem egy 40g-os dohányt.


Videókat is megnéztem, hátha rosszul csináltam valamit, de nem. Nem kell agysebésznek lenni szerintem a cigi töltéshez, de nekem valamiért nem megy.


Miért?



2017. jan. 30. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg kevesebb dohányt beletenni és mielőtt lecsukod, az ujjaddal oszlasd el egyenletesre.
2017. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írja, lazán és egyenletesen kell beletenni a dohányt, aztán töltés után lekocogtatni. Általában egy ceruza seggével is finoman lenyomom még. Így a felső 1 centi üres lesz, de a többi legalább jó. Én átalában reggel töltök egyszerre tízet-tizenötöt, a cigik végén a felesleges papírt összecsípem és megtekerem, hogy lezárjam a cigit. Cigik be a dobozba, aztán amikor elszívok egyet, akkor először lecsippentem a végét lezáró papírt.
2017. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit kapsz a töltőhöz,azt a kis műanyag tömködőt,na azzal húzogasd kicsit a végéhez a dohányt és nyomkodd meg de ne olyan erősen.

Mondjuk én utólag húzom rá a hüvelyt de ez lényegtelen

2017. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!