Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Itthon van igény sobranie cigire?

Itthon van igény sobranie cigire?

Figyelt kérdés

Hoztam be 7 kartonnal, gondoltam ide kirakom, megosztom veletek.

Black russian és cocktail is van.



2022. jan. 2. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Emlékszem 5 éve kb. 500 Ft volt átszámolva egy dobozzal, az volt a legdrágább cigi. És a legszarabb is. :D
2022. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ízlések és pofonok, szerintem finomabb, mint bármelyik itthon kapható cigi :)

Bár azt kétlem, hogy 5 éve bárhol lehetett volna kapni egy dobozzal 500ft-ért, inkább olyan 900 volt az szerintem…

2022. jan. 6. 23:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne hogy nem volt annyi. A normál sima cigik 200 körül voltak, nem akartam elhinni. Lehet azért volt olyan rossz élmény a sobranie, mert ki volt száradva.
2022. jan. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az lehetséges, mert én nagyon finomnak találom, egy enyhe mogyorós íze is van, virginia dohány keverék van benne.
2022. jan. 6. 23:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ami itthon kapható, azok között a 100-as Marlboro amihez hasonlítani tudom, de ez is akkoriban volt már réges régen.
2022. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én 5 éve még nem dohányoztam, szóval erről nem tudok semmit mondani, viszont a mostani cigikben amiket itthon lehet kapni, egytől egyik agyon van szárítva a dohány.
2022. jan. 7. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!