Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Snüssznek lehetnek hosszú...

Kirus09 kérdése:

Snüssznek lehetnek hosszú távú hatásai?

Figyelt kérdés
November elején egyszer kipróbáltam, rengeteget hánytam és napokig nagyon rosszul voltam tőle aztán rendben lettem. Rá nagyjából 1 hétre mandula gyulladás, láz stb. utána ment a hasam és megint torokgyulladás és ez így ment hetekig plusz 2 hónapja tartó folyamatos hőemelkedés. Lehet köze a snüssznek hozzá? Úgy tudom a nikotin 48 órán belül ki ürül. Vagy ez teljesen külön álló dolog és csak rosszul jött ki.

2022. jan. 3. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem derül ki, hogy hogyan használod, valamint az sem mindegy, hány gramm nikotint tartalmaz. Én pl amikor nagyritkán használok, akkor előtte zsebkendővel mindig szárazra kitörlöm azt a helyet, ahova rakom. Ez azért fontos, mert a nikotinos nyálat nem igazán ajánlott lenyelni. Ha lenyelted, akkor azért voltál rosszul. Azon viszont meglepődnék, ha a snusz okozta volna a további problémáidat.
2022. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Killat használtam és pontosan nem emlékszem meddig volt bent. De azóta egyszer sem használtam. Igazából

az foglalkoztat csak hogy lehetnek-e attól a további gondok, bár akárkit megkérdeztem azt mondták nem, de pl. a szüleim sem tudják ezért próbálom így kideríteni. Köszönöm a választ:)

2022. jan. 3. 14:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Mármint azt nem tudják, hogy kipróbáltam.
2022. jan. 3. 14:34
 4/4 anonim válasza:
Én 14 vagyok, és nekem kb 2 hétig elég volt egy doboz killa (Áfonyás). Előszőr ezzel is kezdtem, de már azóta körül néztem más (Dohányos) snüsszök iránt is. Pl: red siberia, de ahogy sokan hívják a redszibi... De nem hinném hogy ez volt az oka. Az összes szar, az egész dohányzás is az. Amikor azt mondják kevésbé káros attól még KÁROS! A Snüssz egy jó kis szájrákkal kedveskedik neked... Szét b@ssza az ínyt... ja és még annyi, hogy az idő itt nagyon fontos, főleg előszőr. Én mértem tesztelgettem, de az elsőtől behánytam XD. Csak így tanul az ember... És az időről annyit még: A snüssz lassan jön ki, mármint a hatás, mert az ínyen keresztül lassabban szivárog be a szervezetbe, mint pl egy szál cigi. Az azonnal a tüdőn keresztül. (a hajszál erekben)
2022. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!