Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha egyszer egy vizsgálaton...

Ha egyszer egy vizsgálaton kiderül, hogy az illető szívott már marihuánát, akkor milyen büntetésre számíthat?

Figyelt kérdés
Mielőtt megszólnátok én nem próbáltam és nem is tervezem. Egyszerűen csak érdekel, és eddig erről nem találtam információt, csak arról hogy mi jár a tartásáért, terjesztéséért stb.
2010. szept. 8. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Egy sarokban kukoricán fogsz térdelni.
2010. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
tudod nekem semmi bajom a humoros beszólásokkal, van humorom, de akkor az tényleg legyen már jó. ez elég gyenge volt ;)
2010. szept. 8. 20:39
 3/17 anonim ***** válasza:
Amennyiben bebizonyosodik, hogy valóban marijuanát szívott az illető, természetesen guillotine általi halálra számíthat.
2010. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, milyen vizsgalaton. Ha pl mesz kocsival, es kiugrik eled egy oz vagy egy ember, es jon a rendor a szondajaval meg a vervetellel, akkor szarban vagy. De velem volt olyan, hogy korhazba kerultem, ahol vettek tolem vert es kiderult, hogy szivtam. A doki rakerdezett, en bevallottam, es csak annyit mondott, hogy nem kene, nem lett semmilyen kovetkezmenye.
2010. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2010. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ja mert orvosi titoktartási kötelezettségük van

ha bevisznek a rendörségre és ott állapítják meg, választhatsz az elterelés (pár alkalommal találkozol egy taggal akivel beszélgettek) vagy a büntetés között, ami nem tudom mi pontosan, de mindenki az elterelést választja szerintem.

2010. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igazából semmi komoly, de ha kiderül (bevallod), hogy rendszeres fogyasztó vagy, akkor véged! Volt erről valami cikk még régen. Ha pedig terjeszted, elég súlyos a büntetés, de azokat sose kapják el.
2010. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
20:52 ez nem minden esetben van így, de ha gec*zni akarnak, szépen összeadják hogy 1 éve szívsz napi fél grammot az bizony 170 gramm és életfogyt vagy nem tom
2010. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Az utolsó hozzászólónak csak annyit, hogy a marihuánát 2 hétre visszamenőleg tudják csak kimutatni, többit még ennyire se...mivel a mrihuána zsíroldékony, bejut a sejtekbe és ezért sokkal később távozik véglegesen a szervezetből, mint vízoldékony társai
2010. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem is azt mondtam hogy kimutatják a 170 gramm után maradt szmötyit hanem hogy összeadogatják. Ezt nem csak úgy kitaláltam, történt már ilyen
2010. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!