Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mondanátok olyan növényt...

Mondanátok olyan növényt mondani amit ha elszivok jokedvem lesz? A marihuanát ne azt ismerem.

Figyelt kérdés
elöre is köszönöm a válaszokat
2010. júl. 1. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hasis:D
2010. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne próbálkozz. Lehet, hogy, ha elszívod jó kedved lesz, de az elrontott életed nem lesz szívderítő.
2010. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Parlagfű :D
2010. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Salvia. De egzotikum szóval rohadt nehéz beszerezni...
2010. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
32%
hagyjad,amitől jó kedved lesz az droghatású készítmény,és be van tiltva
2010. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell hogy ábrándítsalak mert a salvia termesztése és birtoklása teljesen legális...
2010. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Salviát ne, nagyon brutális, legalábbis 10*-es kivonattól olyat láttam egy közeli rokonommal történni, hogy senkinek sem kívánom..
2010. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a salvia az flash.én csak sima levelet szívtam pipából, nem haluztam, de vicces volt.amúgy a kérdező kérdésére senki nem adott normális választ mivel azt kérdezte (gondolom én) hogyha kimegy a mezőre akkor mitől tudná szétcsapni magát aznap eset.

1, angyaltrombita: teát kell csinálni belőle, hatalmas élmény, viszont rendkívül mérgező.

2, macskamenta: fúú ezt nem tudom de biztos jó.

3, hajnalka: magját kell megenni, és a benne lévő LSA miatt rendkívül pszichoaktív természetes vegyület aminek hatása nagyban hasonlít az LSD-hez.ez is lehet vicces, csak nem mindegy milyen hajnalka magját használod, csak pár fajta van ami tartalmaz lsa-t de kb. 200 magot be kell nyomnod.

4, mák:lehet teát főzni belőle (ezt régen is alkalmazták) mert nyugtató, és altató hatású, ha a gumóját megkarcolod, a fehér váladékból készül az ópium, és az összes ópiát származású drog (morfium, heroin) is innen nyerhető.

most ennyi jutott az eszembe, de csak olvass utána interneten.

2010. júl. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De az angyaltrombitával is vigyázni kell, szintén ugyanaz a közeli rokonom 8virágot főzött ki és azt itta meg, eltévedt a saját szobájában szó szerint. Az esze tudta, h mi merre van, de a teste nem engedelmeskedett. Szóval koordinációs zavarokat okozhat. Hajnalka meg vagy bejön vagy nem.

Viszont: van a környéketeken olyan biobolt, ahol füstölőket árulnak?

2010. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"füstölőket", tehát rá van írva h emberi fogyasztásra alkalmatlen. Remélem tudod, hogy ezt hogy kell értelmezni...;) Különben meg a DAATH blogon minden fennt van.
2010. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!